Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért csinálja ezt a hiéna?

Miért csinálja ezt a hiéna?

Figyelt kérdés

Amikor a bácsi feléjük legyintett a kezével, akkor a hiéna odaállt a társa elé és beleröhögött a bácsi képébe. Miért csinálta ezt? 1.06-tól.


http://www.youtube.com/watch?v=-cGQpuF59cE



2013. ápr. 24. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a bácsi képébe röhög bele.

Hallottad már azt hogy "vihogó hiénák"?

A hiénák vihogó hangot adnak ki, ezzel kommunikálnak..

2013. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, ami kommentben is van írva:

"The hyenas laugh is a threat to alert other predators not to go near their food."


Szerintem a pali azt akarja eljátszani nekik, hogy el akarja venni a kaját előlük, ez ellen tiltekoznak a hiénák. Ugyanaz, mintha ilyenkor a kutyák ugatnának.

2013. ápr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval csak ezért...de akkor is röhögnek, amikor megeszik a húst. Van olyan videó, amiben úgy röhögnek, mint a mikulás:D
2013. ápr. 25. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyanúgy, ahogy egyes kutyák állandóan ugatnak, amikor izgatottak, a hiénák meg állandóan "röhögnek".
2013. ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És amikor unatkoznak?
2013. ápr. 28. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg azzal ütik el az időt, hogy így beszélgetnek. :)
2013. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!