Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik kutya jobb sportra es...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

Melyik kutya jobb sportra es telkek orzesere egyben a malinois vagy a nemetjuhasz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
malinois
2013. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a malinoissal nincsen tapasztalatom, a német juhásszal viszont van. Szerintem a német juhászkutya ha kiképzik kiváló területőrző kutya, de ha olyan életre van szánva akkor rendkívül jó sportkutya. Persze ha agility vagy frizbi sportágra akarod akkor a malinois, ők kicsit jobban tudnak ugrani talán. De egy kocogónak, vagy erdei túrázónak a juhászkutya is kitűnő.
2013. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erdei turakra jo a malinois?es bar a malinois konyebb mintt a nemetjuhasz de van olyan jo orzesre? Nat Geo Wilden most van 1 uj sorozat az az alfa kutyak es ot rendorsegi kutyaka mutatnak be es a rekalmokban is csak malinoiszokat lattam.erre valaki tudna a valaszt?
2013. júl. 2. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs hogy ebbe a temakorbe irtam...
2013. júl. 2. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a malinois jobb. És remélem hogy csak véletlenül a vadállat kategóriba írtad a kérdést... Ha nem akkor szerintem ne legyen KUTYÁD. Bocs az offért de attól még hogy őrzésre használják nem lesz vadállat.
2013. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!