Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan birnák befogni egy...

Hogyan birnák befogni egy sündisznót? Szét túrja a kertet. Csapdához ötletek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 08:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Persze aztán szabadon engedném.
2013. aug. 26. 08:45
 2/11 anonim válasza:
100%
Fölösleges csapdázni. Napnyugta után vonul. Akár az egész család. Munkáskesztyűben fogható, nem egy fürge állat....
2013. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Este meg lehet fogni. Párom puszta kézzel is megfogta, ha gyengébb a kezed akkor kesztyűvel, de jó messze vidd, mert visszatalál!
2013. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A Tengerész ***** válasza:
100%
Nem fogsz nekem igazat adni, de én pl örülnék ha a kertemben sündisznó lakna. Régebben volt ilyen kertem, ahol a gyerekekkel lélegzetvisszafojtva figyeltük ahogy esténként átvonul a süncsalád. Széttúrja, hát széttúrja. Ültess mást, rakd rendbe utána, tegyél ki kaját, ha jóllakik passzióból talán nem turkálja ki a karalábét. Amúgy nyilván rovarok után kutat, tehát még hasznodra is van. Azt hiszem az egeret is elüldözi, az se hátrány ha nem jönnek be a házba a rágcsálók.
2013. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 emir72 ***** válasza:
100%

Hallgass az előttem szólókra!


Ha mégis csapdázni akarsz, keress rá erre "állatcsapda XM", esetleg "állatcsapda M". Nyugodtan hívd fel a gyártót, szívesen segít - bár szerintem le fog beszélni a csapdázásról.

2013. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Vegyél egy kutyát. Nálam a két kutya éjszaka feltartóztatja őket, nekem csak annyi a feladatom, hogy a kerítésen kívülre rakjam.
2013. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan "birnák ". Fogalmazásból egyes. Hogyan lehetne befogni? Talán így.
2013. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
#7 Ez helyesírási, nem pedig fogalmazási hiba. Ülj le, egyes.
2013. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nem helyesírási verseny!Mostanában miért olyan divatos a gyakorin helyesírást osztályozni?!
2013. szept. 2. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert a kedves delikvensek nem tudnak 'hejesen' írni.
2013. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!