Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hova kell továbbtanulnom...

Hova kell továbbtanulnom milyen szakra, hogyha delfin idomár szeretnék lenni? Hol vannak ilyen lehetőségek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy tanfolyam keretében el tudod végezni bár fogalmam nincs. Akit én ismerek ő így csinálta és van rendes szakmája is.
2013. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha elvégzel egy állatkerti állatgondozó tanfolyamot. Azzal mehetsz állatkertbe dolgozni és általában a gondozók tanítják a jószágokat. Emellé megszerezhetsz egy állatorvosi diplomát és akkor életed végig szórakozhatsz az állatokkal. (Még a tengerbiológiát ajánlottam volna, de tudtommal azt itt nem tanítanak)
2013. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Még szerencse, hogy Magyarországon is őshonos fajnak számít a delfin.
2013. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nyilván nem Mon akarok delfinezni..

2013. aug. 30. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan tárt karókkal (nem elírás) fognak várni minden delfináriumban.
2013. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Franciaországban, a Parc Astérix-ben van delfinshow ahol úgy láttam éppen keresnek embereket.
2013. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár tízezer euróba belekerül, de csak egy "gyorstalpalós" tanfolyam. Nem kérnek még egyetemi végzettséget sem.
2013. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
szerintem a cápa eledel hamarabb menne, ahhoz tanfolyam sem kell...
2013. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom,hogy előtte nézz meg pár videót a neten,hogyan is fogják be,és idomítják a delfineket.Szerinted miféle módszerekkel lehet megtanítani olyan természetellenes dolgokra,minthogy például ugorjon ki a medence szélére?Hát nem simogatás-jutalomfalattal...A helyedben elvetném ezt a bolond ötletet,de nem Téged akarlak ezzel megsérteni.A delfineknek nem delfinshow-kon van a helyük (hamarosan megjelik/jelent a Blackfish c. film,ott ex-idomárok beszélnek arról,hogy miket követtel el idomítás címén az emberek...Érdemes megnézni az előzetesét)
2013. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!