Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi vihette el a ragacsot?

Mi vihette el a ragacsot?

Figyelt kérdés
A garázsunkban elszaporodtak az egerek! Olyannyira hogy a szagukat már a garázs előtt is lehet érezni csukott ajtónál.Lehet hallani ahogy mennek , cincognak! Szerintem egy egész fészek lehet odabent! Tegnap összeszedtem minden erőmet, mivel utálom a rágcsálókat és kiraktam kb 15 ragacsot nagy kartonpapírra. Ma reggelre volt bennük 10db egér! Viszont kirázott a hideg amikor az egy kartonpapír teljesen eltűnt... Fogalmam sincs mi lehet az ami egy 25x25cm-es kartonpapírt ragasztóval el tud vinni! Sajnos nem javult a helyzet..! Kezdek kiakadni mert lövésem sincs hogy egereken kívűl más is van ott ..!
2014. jan. 2. 01:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezdek kiakadni mert lövésem sincs hogy egereken kívűl mi más lehet ott..! így helyes bocsi elírtam :)
2014. jan. 2. 01:28
 2/5 DuplaKV válasza:

Az egér el tudja vinni a kartont, ha úgy ragad bele. Próbálkozz ilyennel.

[link]

2014. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak azt nem értem hogy hova a bánatba tudta vinni? nincs sehol az a k... kartonpapír és amúgy is be volt szorítva a szekrény és a fal közé direkt azért mert tudom hogy eltudják vinni ! :S
2014. jan. 2. 02:39
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk a garázsból elviheti kóbormacska is, vagy patkány, vagy nyest. lehet, hogy a szomszédod macskájának a hátán van a kartonpapír-ragaccsal.
2014. jan. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt hasonló rejtély a padláson, aztán Kiderült hogy egy bazinagy patkány volt a tettes. Te jó isten,mikor megláttam majd szörnyethaltam....volt vagy 30cm hosszu farok nélkül.
2014. jan. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!