Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek ez miért lehet?

Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés

A wikipédia ezt írja a gyapjas mamutról: "Marmagasságuk elérte a 4 métert, tömegük 6-8 tonna között mozgott: tehát nagyobbak voltak a mai afrikai elefántnál."

Ennek ellenére azonban sok képen jóval kisebbnek mutatják őket, például ezeken a képeken: [link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek ez miért lehet?



2014. márc. 7. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elirták vagy kölyköt mutatnak a képek
2014. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 giulietta91 ***** válasza:
a wikipédia, egy féltudományos gyüjtemény jellegű oldal, a tartalma sokszor nem megbízható! sok helyen nem is használható forrásként, pl diplomamunka
2014. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A wikipedia mint neve is mutatja (free encyclopedia)egy szabad enciklopédia ami azt jelenti, hogy szabadon írhat bele bárki és bármit. Ez oka annak, - ahogy az előttem szóló is említette - hogy nem mindig megbízható forrás.
2014. ápr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tessék, itt már így ábrázolják: [link]
2014. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyapjas mamut ugyanakkora volt, mint az afrikai elefánt, vagy inkább kisebb (az intenzív vadászat előtt nagyobbak voltak az elefántok, a 3,2 m és 6 tonna a mai átlag méretüket jelenti, és a gyapjas mamut is ekkora volt).
2017. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, és azóta már javították.
2017. jan. 7. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!