Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van itt olyan köztetek aki az...

Van itt olyan köztetek aki az abonyi állatkertben dolgozik? Vagy ismerőse rokona esetleg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 04:00
 1/4 anonim válasza:
30%
Ismertem egy párt, mindketten ott dolgoztak. Szerintem még most is ott dolgoznak. Kedvesek voltak, bár sajnálom őket, mert Abony mostanában (az állatkerttől függetlenül) sajnos züllik lefelé igen gyorsan... :(
2014. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Előző válaszomhoz kiegészítés: még talán pont az állatkert az, ami emeli a város színvonalát. Egyébként viszont egy putrivá kezd zülleni.
2014. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt szeretném ha találnék valakit aki ott dolgozik hogy "privátban" bemehessünk kisállatot simogatni.

Természetesen nem ingyen kérném....

Voltam már kistigrist simogatni csak sokan voltak és az nem olyan. :-)

2014. máj. 8. 13:07
 4/4 anonim válasza:
0%
Annyit talán tudok segíteni, hogy ha írsz egy privát üzenetet nekem (ezáltal biztosan nem felejtem el a dolgot :) ), akkor utána keresek, és esélyes hogy tudok elérhetőségeket adni. Persze garantálni semmit sem tudok, de egy próbát megér, nem? :)
2014. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!