Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ma délelőtt ásás közben...

Ma délelőtt ásás közben találtam valamit. Valószínűleg valami fog vagy karom, agyar lehetett. Képet majd küldök. Szerintetek mié lehetett?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 13:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jah, vadkanagyar lehet, de nem túl nagyé.....de mit keresett itt?
2014. júl. 1. 19:25
 12/21 Platypus ***** válasza:

Először én is a disznóagyarra gondoltam, de annak van egy kis "éle" vagy hogy fogalmazzam meg.


[link]

[link]

2014. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom.....de az első képen amit küldtél, azon pontosan azlátszik amit én találtam,csak az enyém sokkal kisebb. A képen jól látszik amit én is mutattam: hogy ugymond az egyik fele lapos.
2014. júl. 1. 20:08
 14/21 A kérdező kommentje:
Viszont az látszik, hogy azon a képen amit 1. küldtél nem olyan görbe mint ez, és az enyém ahogy görbül, úgy egyre vékonyodik. És ott ahol a "törés" (vége vagy hogy mondjam) sokkal de sokkal vékonyabb a csont az enyémen.
2014. júl. 1. 20:10
 15/21 A kérdező kommentje:

A "törésnél" (végénél) 0,5mm-es a csont vastagsága.

Valaki írta, hogy madár karom is lehet.

Ez am lehetséges??

Most már egyre jobban érdekel ez a dolog :D

2014. júl. 1. 20:13
 16/21 A kérdező kommentje:
És még az, hogy már több mint 10 éve lakunk itt ( Baranya -> Pécs -> Nagyárpád) és itt 50- 100 éve erdő volt, és ha találtam egy karmot/agyart itt csak ugy, akkor az állat többi része is itt lehet?! :O
2014. júl. 1. 20:15
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első és második voltam. Megmutattam a férjemnek, 100%-ig állítja, hogy sima házi sertés agyara. Azt mondja már sokat látott ilyent, gyerek korában még nyakláncot is csináltak belőle. Kiszokták főzni a koponyát és abból szerezték. Valószínűleg ez is egy jó disznyóvágásból származik :-)
2014. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
1. 3. 17 voltam. Biztos nem ti laktok ott először, hidd el, a föld sok sok évig megőriz dolgokat. Én is találtam egyszer a szülőházam udvarában a földben egy szép porcelán pálinkás pohárkát. Ha laktak ott régebben, sima ügy, hogy volt ott disznótor.
2014. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
bocsi nem ide tartozik de nagyon szép makrófelvételek, megkérdezhetem mivel fényképezted őket?
2014. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
DSC-HX300, a metaadat szerint. :)
2014. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!