Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát egyedül lehet...

Kiskutyát egyedül lehet hagyni délelőtt? Iskolás vagyok, és nem érek haza csak fél2-2 között.

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 10:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Persze ! Nagyon sokan vagyunk ezzel így ,akik panelben tartunk kutyát és dolgozunk vagy iskolába járunk .
2014. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de nem úgy hogy előző nap hoztad haza. Hozzá kell szoktatni az egyedülléthez, ellenben pánikolni fog (ezzel együtt rombolni és vonyítani).
2014. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
péntek délután fogom elhozni(jövő hét után) és vele leszek hétvégén. első 1-2 hétköznap anyukám fél 1-ig otthon tud maradni, de tovább nem. kertben fogjuk tartani, ugyhogy rombolni nem tud:)
2014. máj. 8. 10:40
 4/37 anonim ***** válasza:
64%
Kiskutyát kiraksz a kertbe? Két napot töltesz vele? Báááááááááááááááázzzzzzzzeeeeeeee! Mi az istennek kell szerencsétlen?
2014. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
képzeld azért, mert szeretem az állatokat. és nem egy nyámnyila ölebet akarok nevelni belőle, hanem egy normális vizslát. nyár lesz, tanulnom nem kell, foglalkozhatok vele eleget. állatvédő vagyok, és tudom, hogy mit akarok.
2014. máj. 8. 10:49
 6/37 A kérdező kommentje:
csak abban nem vagyok biztos, hogy így nyugottan otthonhagyhatom-e a cicáimmal, nem fog-e túlságosan unatkozni.
2014. máj. 8. 11:08
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
nyámnyila öleb is normális kutya és szerethető, ne minősítsd le a kisebbfajta kutyákat :)
2014. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
Haha, nagyon naiv vagy ha azt hiszed hogy csak a házban tud kárt tenni. Virágok szétrágásáról, kert felásásáról, kerítés szétszedéséről, macskák levadászásáról gondolom még sohasem hallottál. A vizsla amúgy meg pont nem kertbe való, mert majd ha jön a rossz idő jégkockává vagy. (Csak úgy érdekességképp; a nagy vadászok is bent tartották a vizsláikat, akik a kandalló előtt aludtak. Még Frakk is bemehetett a házba a gazdáihoz, pedig az csak mese.)
2014. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
nem minősítem le,(na jó az előbb kicsit, de nem szándékosan:)) úgy értettem, hogy gyenge szobakutya. Egy olyan kutushoz képest, akinek a fajtársai vadászni járnak.
2014. máj. 8. 11:16
 10/37 A kérdező kommentje:
ismerősünk jeges tóban vadászott az öregedő kutyussal, aki tö egéséges volt. 14 évesen halt meg. A kutyaház pedig a fal mellett van, hőszigetelve.:) A rózsákkal meg csak nem fog kötözködni:) a macskáimnak nagy a türelemhatáruk, ki van herélve mind a kettő. 3 évesek lesznek nemsoká.
2014. máj. 8. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!