Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Titeket is elképeszt hogy...

Titeket is elképeszt hogy milyenek a vadállatok?

Figyelt kérdés
Most néztem olyan videókat ahol medve vagy oroszlán támadt emberre.Lenyűgözőő hogy mi erő van egy medvébe.Mikor láttam hogy hogy terít le egy embert, mondom magamba: te jó ég.Elképesztő hogy mire képesek a medvék vagy a nagy vadmacskák .Hogy lehetnek ilyen erősek?Egy ember ki tudná eddzeni magát olyanra hogy ilyen erővel bírjon?

2014. júl. 20. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb testsuly, masfajta izomzat.

Es nem, egy ember nem tudja kiedzeni magat olyan erosre.

Cserebe a legerosebb tigris elverezne lolengesben, vagy a gerelyhajitasban. :)

2014. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hihihihi az is igaz. hát nem az a szakterülete :P
2014. júl. 21. 00:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol néztél te ilyet? :D

Egyébként szerintem vannak ilyen emberek, ha nem is teljesen olyan erősek, de hasonló súlycsoportba lehetnek.

Az őskorban éltek a rövidfejű medvék, na azok aztán egy falat rád döntenek... :DVagy ott vannak például a lovak!Az őseik milyen picúrok voltak, aztán az evolúció ilyenné formálta őket, megerősödtek, megnőttek stb. Tehát, igen vannak érdekes dolgok,ami megéri azt hogy a keünkbe vegyünk egy-egy könyvet vagy esetleg rá keressünk az interneten...

2014. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy milyen érdekes az állatvlág.
2014. júl. 21. 01:00
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a cápa tetszik én is olyan fogakat akarok :D
2014. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bizonyos érdekes az állatvilág.

pl:

Ha azt mondom neked hogy nagy fehér cápa, akkor rögtön rávágnád, hogy a leghalálosabb állat a földön. Tényleg az, mert ha elkap egy embert és az túl éli, az elmondhatja, hogy kétszer született meg. De a világ leghalálosabb állata egy piciny rovar amit a tenyereddel agyon tudod ütni. Felmérések szerint évente több mint 1 millió embert (vannak tudósok akik 2 millióra mondják) ölnek meg.

Ez pedig nem más mint a a maláriaszúnyog.

Gondolj bele. Az emberek irtják a fehér cápát mert félelmesnek, halálosnak tartják, félnek tőle. De a maláriaszúnyog sokkal több áldozatot követel..

2014. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolkodni kéne az embereknek. Ja a fehér cápa elég brutál.
2014. júl. 21. 10:12
 8/11 elvis14 válasza:
55%
Az ember egy olyan állat aminek csak az agya fejlődött igazán, eszközök nélkül meg sem tudná magát védeni még egy közepes kutyától sem nem hogy egy vadállattól, amit hozzáteszem nem is tisztel mert csak gondolj bele milyen jó lenne az éltedet egy ketrecben a saját ürülékedben tölteni úgy hogy mindennap megvernek, vagy kínoznak. Én azt mondom aki bemegy a egy medve vagy egy vadmacska területére az megszívta.
2014. júl. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És a krokodilok? Szinte tökéletes állatok!
2014. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elvis igen, sokan nem tisztelik őket, ez nagy baj. A krokodilok? A jaguár kettébombázza :D
2014. júl. 25. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!