Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A vadállatok miért támadnak,...

A vadállatok miért támadnak, ha érzik, hogy valaki menstruál?

Figyelt kérdés
Egyszer volt a tvben,hogy megölt egy nőt vmilyen állat az erdőben,mert menstruált a nő.
2014. márc. 16. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
50%
Mert a vadállatok szaglása általában nagyon fejlett és megérzik a vér szagát.
2014. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem azért támadnak, mert valaki menstruál. Lehet, hogy a vér szaga egy kicsit jobban vonzza őket, de amelyik állat egy menstruáló nőre támad, az egy nem vérző férfira is rátámadna.

Azért konkretizálhatnád, hogy milyen támadásra gondolsz.

2014. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
A volt tanárnőmre egy őz támadt rá, ugyanilyen okból kifolyólag. A vér szaga miatt, de hogy pontosan egy őz, ami elvileg növényevő, miért támad egy vérző lényre... jó kérdés!
2014. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
0%
énis az vok, nemtom!!!!
2014. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
utolsó Te is vadállat vagy?
2014. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Ez szerintem nem teljesen fedi a valóságot. Egyszer lovakkal terepeztünk, és az enyémet megtámadta egy őzbak. És sem menstruáltam, és a ló sem sárlott, egyszerűen beteg volt az őzbak, megindult, és pont mi kerültünk elé. Szerintem egy menstruáló nőre támadó állat ugyanolyan eséllyel támad rá bárki másra, hiszen mi van a sok férfival, akit mondjuk Ausztráliában dingók öltek meg, vagy bármelyik Szibériai macsóval, akikre medve támadt? Ha egy állat emberre támad, akkor édesmindegy neki, hogy menstruáló nő, vagy férfi-e az áldozat, úgyis arra fog menni, aki rosszkor van rossz időben.
2014. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Az őzbakot nem lehet alapul venni, ivarzási időben mindennek nekimegy.

A háznál tartott őzbakok végét is az első ivarzási időszak szokta hozni, amikor felnyársalják a gazdájukat is.

2014. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy őz volt,és a híradóban azt is direkt hangsùlyozták,hogy menstruált a nő. Csak nem emlékszem miért..
2014. márc. 17. 22:44
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
A híradóban elég sokszor vonnak le hibás következtetéseket, én kétszer is megkérdőjelezem, amit ott hallok. A véleményem nem változik, szerintem valamilyen módon csak rá akarták kenni a nőre, mintha az ő hibája lenne, könnyebb azt mondani, hogy menstruáló nő volt a támadás kiváltó oka, minthogy elfoglalta a település az állatok életterét, emiatt azok mindenkinek nekimennek, aki csak a szemük elé kerül.
2014. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted a híradó korrekt és pontos tájékoztatásról szól?
2014. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!