Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ki győzne? Egy orrszarvú vagy...

Ki győzne? Egy orrszarvú vagy egy triceratops? (elméletileg)

Figyelt kérdés
tudom hogy semmi esélye hogy találkozzanak, de ha ugyanakkorák lennének, és ha szarvukat, erejüket, esélyeiket néznénk ki győzne? csak kiváncsiságból

2015. febr. 27. 16:09
 1/9 anonim válasza:
aranyos kérdés! de nem ugyanakkorák.egy triceratops jóval nagyobb.innentől meg nem is kérdés.
2015. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 UltimateGold válasza:
0%
Elnézését kérem az elsőnek, de atriceratops inkább kisebb egy orrszarvúnál mint nagyobb! Amugy biztos, hogy atriceratops nyerne, a sok agyara miatt!
2015. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy Triceratops kb. kétszer olyan hosszú és két-háromszor olyan nehéz lehetett mint a legnagyobb mai orrszarvú. De ha ugyanakkorák lennének, akkor is több támadó- és védekezőeszköze van. A szarvain kívül pl. akár a csőrével is tudna harapni vagy a vaskos farkával ütni. Szerintem ő győzne.
2015. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

bocs második de szeretnék én látni egy akkora orrszarvút:)

csak beírod a googleba és már kidob egy rakás találatot.többnyire helyes adatokkal.

triceratops hossza 8-9 méter magassága 3 méter súly 8-10 tonna.egy megtermett afrikai elefántot is legyűrne ha még élne.

2015. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A triceratopsz. Ez a válasz a kérdésre. Ha ugyanakkorák lennének is, a triceratopsz nyerne.


Az másodiknak meg, jézusom, ha nem vagy valamiben biztos, inkább nézd meg, mielőtt hülyeségeket állítasz...

2015. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, és agyara egy sem volt a triceratopsznak...
2015. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 UltimateGold válasza:
Elnezest' 4. De vannak kissebb triceratopsok is!
2015. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
de a kérdező nem írt konkrét fajtát.nem ismerem mindn fajtáját de nagyrészük amiket én ismerek lényegesen méretesebbek.orrszarvú max 2 tonna egy 3 tonnás triceratops ugyanúgy legyőzi mint egy 10tonnás.alapból meg nem a legkisebbel kell ilyenkor kalkulálni.nekem sem az jutott eszembe.ennyi erővel egy új szülöttel is számolhatnánk az még kisebb.
2015. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az azért szép lenne ha ugyanakkorák lennének, mert egy triceratops kb. háromszor nehezebb egy szélesszájú orrszarvúnál :D Egyébként én a triceratopsra szavazok, mert két éles szarva van, az orrszarvúnak meg rossz a látása, és a kevésbé éles, inkább enyhén tompa tülkével nem sokat ér.
2017. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!