Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen élölény tehet ilyet?

Milyen élölény tehet ilyet?

Figyelt kérdés

Sokat járok túrázni és sok furcsa dolog van errefelé.

Az egész erdő tele van csontokal, nem vicc találsz egyet odébmész 10métert azt ott egy kupac. Találunk már döglött vádkant a télen úgy egy hónap múlva vissza mentünk nem volt ott semmi, róka tetemet meg csontókat is nameg volt egy eset amin rendesen beszaratott (pedig én már 7-éve járok túrázni) találtunk egy cafatokra szedett pulikutyát és a gerince kétéves volt törve nameg a másik fele egy jó 20-métere volt, még furcsább hogy az tegnap nem volt ott.

Tudom ez akkor is egy erdő és csontok,tetemek voltak és lesznek de kérdem én ENYI? Azért már sok.

Nem tudom mi teszi ezt de még akarom találni. Tervezem hogy kirakók egy vadkamerát és levideózom hogy mi teszi ezeket.

De szerintetek mi teszi ezt?



2015. jún. 23. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Merre felé van ez? Amúgy elsőre egy vagy falkábaverődött nagytestű kóborkutyára tippelnék.
2015. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ország melyik részén van ez? Melyik megye? Mert hogy róka nem tép szét egy puli kutyát az is biztos. De vannak hírek arról hogy az országban medvét láttak.

Szoktak az emberek illegálisan elhullott állatokat kidobni bizonyos helyekre, a hulladékhoz hasonlóan. De ebben az esetben nem erről lehet szó, hisz rókát és vadkant is írtál, amit nem ember dobott oda. Az elhullott pulit még dobhatta oda ember, de a többit?

2015. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kis európai mackók nem mennek neki egy vaddisznónak.
2015. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szafica ***** válasza:
Esetleg hiúz, de a vadkant az sem támadja meg.
2015. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak jelzem a dunántúlon egyre terjednek, bár még csak balatontól délre, de szerbiából jöttek farkasok. Azok pedig könnyen elbánnak a vaddisznóval.
2015. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Duna mentén lakom Komárom mellett, egy Ács nevük kis városban.
2015. jún. 24. 19:56
 7/7 A kérdező kommentje:

Nevü kisvárosban.

Automata szótár baszakszik.

2015. jún. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!