Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a veszettségnek?

Figyelt kérdés
A macskám megveszett, és engem is többször megharapott, megkarmolt. Lehet hogy megvesztem? Milyen tünetei vannak a veszettségnek? Nagyon félek; nem akarok meghalni!

2015. aug. 10. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg úgy gondolod, hogy megveszett a macskád, akkor most azonnal menjél orvoshoz, és kérj veszettség elleni oltássorozatot.

A veszett állat pár napon belül elpusztul. Tünetei macskáknál kb.: zavartság, vadság, víz kerülése, nyálfolyás, görcsök, halál.

Ha már tünetek mutatkoznak, akkor ember is, állat is menthetetlen. Csak megelőző oltással lehet elkerülni a betegség kitörését.

Tehát, menj orvoshoz!

2015. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen állat már el is pusztult. Nagyon félek mit tehetek?
2015. aug. 10. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye elmentél orvoshoz?
2015. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ó, itt csüng egy veszett macska a karomon. Gyorsan kiposztolom fészbúkra, és felteszek ide egy kérdést"


Nekem az első gondolatom az orvos lett volna (állat- és emberdoki is)

2015. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.

Az első válaszban megírtam neki, hogy menjen orvoshoz. Erre megkérdezi megint, hogy nagyon fél, mit tehet.

Ld. első válasz, kérdező.

2015. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Jelentkezett már nálad köröm/fogíny fájdalom?

2015. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már lassan 2 hete nem írt semmit, vajon mi lett vele? :O
2015. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!