Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » 2016 január óta miért tilos...

2016 január óta miért tilos simogatni a vadállatokat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tesz nekik jót a napi ezer idegen kéz.
2016. febr. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Rengeteg oka van, pl ha még kölyök, akkor lehet, hogy az idegen szag miatt az anyja nem fogja elfogadni.

Vagy mert megharaphat, megkarmolhat, megcsíphet stb. és ki tudja mit kapsz el.

Végül pedig mert szerencsétlen állatot békén kellene hagyni, nem pedig simogatni, mint egy házicicát.

2016. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Simogasson téged egy vadállat 2016 januárjától!


Amúgy az csak rád, és a vadállatra tartozik.


A karámos etetett állatot meg ne nevezd vadnak, mert az csak mintapéldány. (Engedd szabadon egy gerillaakció keretében. Elmegyek tüntetni ha meghurcolnak miatta.)

2016. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
ja, hátha az addig fogságban élt állat elpusztul a vadonban, mert fogalma sincs hogyan kell élelmet szerezni, vagy megvédeni magát a veszélyektől... :) téged sem az eszedért szerethetnek...
2016. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

#4


Ez nem az egyedről szól, hanem arról, hogy belátásra bírjuk azokat a dilinyósokat, akik karámba zárnak vadállatokat, csak hogy mutogassák őket.


Remélem téged az eszedért szeretnek te kis pojáca.

Ilyenkor toporzékolsz is?

2016. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arról azért ne feledkezzünk meg, hogy jó pár faj van, amik szinte már csak állatkertekben találhatóak meg, mivel vagy kiirtották őket, vagy a természetes élőhelyük tűnt el.

Ha nem lennének állatkertek, ezek a fajok végleg eltűnnének. Én se szeretem az ilyen helyeket, de pozitív oldala is van a dolognak.

2016. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

valahogy nem tud érdekelni egy sötét ember sértegetése :D

remélem, tudod, hogy mi az állatkertek, vadasparkok eredeti célja... :)

2016. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert az akinek több esze van egy marék pillangónál eddig se tette, a többieknek meg tiltani kell hogy ne csinálják.
2016. febr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy krokodilra és bizonyos tüskésbőrűekre nem vonatkozik a tilalom.
2016. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 EgriPeet válasza:
Mert letépi a karod.
2016. márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!