Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ma összefutottam egy vaddisznó...

Ma összefutottam egy vaddisznóval. Lehet, hogy oda ellett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kutyasétáltatás közben a kutyám szagot fogott és bevágott a bozótosba. Előszeretettel rohan őz, nyúl vagy róka után, de ha hívom, visszajön. Azr gondoltam, most is ilyesmi történt. De pár másodperc múlva kirohant a bozótból egy vaddisznóval a nyomában. Azt hittem, összecsinálom magam. Teli torokból üvöltöttem és sikítottam, mire a vaddisznó visszaszaladt a sűrűbe. Persze kutyám megint utána, nagy röfögés, de hívtam, jött és futottunk hazáig. A disznó nem követett. Lehet, hogy ott ellett le valahol? Agyara nem volt, tehát gondolom nőstény volt. 20 éve járok arra majdnem minden nap, de sosem találkoztam még vaddisznóval. Főleg,hogy ez nem is erdő, hanem egy működő kőbánya alatti kis akácos. Mit kereshetett ott? Most akkor hetekig ne is menjek arra? Szerintetek ha kölykei lennének, annyiban hagyta volna a dolgot?

2016. máj. 9. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kölykei lettek volna, valószínű neked ment volna, meg a kutya se úszta volna meg. Én tuti nem mennék többet. (nem hetekig, hanem SOHA arra :DD ) De én ilyen kis félős vagyok :) 26/L
2016. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak ez az egy félelmem volt. Rengeteget kirándulunk, járunk mindenféle elhagyatott helyen is, néha fura figurákkal is összefutunk, de mindig azt mondtam, csak vaddisznó ne jöjjön. Hát most jött. Remélem, azért hamar elmúlik a para, mert nem szeretnék ezentúl minden bokor mellet infarktust kapni.
2016. máj. 10. 14:02
 3/11 anonim válasza:
ahogy az elozo valaszolo is valaszolt.. en is aut mondom hogyha kolykei lennenek.m akkor biztos h nektek men volna hiszen védi őket..
2016. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor remélhetőleg csak arra tévedt és nem táborozik le ott hosszabb távra.
2016. máj. 12. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Duke Nukemmel menj! Ő mindig visz magával sörétest, és megmutatja majd a szalonna készítési módját.
2016. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kössz! Esetleg megvan a száma is?😄
2016. máj. 18. 06:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Telefonon nem érdemes vele beszélni mert elég modortalan fickó, https://www.youtube.com/watch?v=YMj2UcDGxU0

Legjobb ha elszaporítod a disznókat, és akkor ő megjelenik és lemészárolja őket!

2016. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem te meg szedjél gyógyszert.
2016. máj. 18. 19:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az ostobaságod, és tudatlanságodat ne hangoztatsd kérlek, mindenki tudja, h Duke létetik és disznókra vadászik, van egy videó amin disznókat robbant fel ( kiskorúak miatt nem linkelem). Az előző válaszadó jól mondta, erre te viccelődsz vele.
2016. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Éljetek csak nyugodtan a szánalmas kis álomvilágotokban, gyerekek.
2016. máj. 18. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!