Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Veszet róka lehetett?

Veszet róka lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap este itt sétált az ablakunk alatt egy róka (Buda) a kutya megmorrogta de nem nagyon ilyedt meg még tőlem sem. Pár perc múlva keserves visitást halottam és ki rohantam , sajnos elkapta a szomszéd macskáját :(

Honnan lehet tudni, hogy az állat esetleg veszett volt e? Vissza jöhet? Az én kutyám akkora mint kb mint a macska, akkor azt is el kaphatja?

Köszönöm a válaszokat


2016. aug. 2. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy veszett volt. Csak zsákmányt ejtett. És igen a kutyád is lehet zsákmány szóval vigyázz rá. Ha veszett lett volna akkor őrülten neki ment volna bárminek és bárkinek.
2016. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak rájött, hogy a város jobb vadászterület, mint az erdő-mező. A rókák mostanában nagyon beszoktak a városokba. És igen, vigyázz a kutyádra, mert a róka nem nézi, hogy "rokon" vagy sem.

Szegény cica meg így járt. :(

2016. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Maros Réka válasza:
Nem volt veszett egyszerűen csak vadászott
2016. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!