Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csináljak? 2 napja berepül...

Mit csináljak? 2 napja berepült hozzánk egy denevér, és az egyik kisebb helyiségben elbújt valahova.

Figyelt kérdés
Kinyitottuk az ablakot, de nem ment ki, folyamatosan csak kaparászott. Pár órája utána néztem hogy hol lehet. Bonyolult elmagyarázni, de a lényeg az, hogy olyan helyen van, hogy csak úgy tudtam kiszedni, hogy felfeszítettem egy kalapáccsal a gipszkartont. Megpróbált kimászni, de a kalapács megcsúszott, és a gipszkarton visszapattant, és odaszorította a denevért a falhoz. Nagyon sírt, megpróbáltam megint felfeszíteni a gipszkartont, aztán valahogyan végre kiszabadult, de szerintem eltörte a szárnyát....legalább is nem tud repülni, csak ugrált meg mászott. És vérzett ha jól láttam. Azóta adtam neki egy nagyobb darab szalámit meg vizet, és most egy dobozban van. Mit csináljak vele? :( Nagyon szomorú vagyok, én nem akartam neki fájdalmat okozni, csak ki akartam onnan szabadítani. :(
2016. szept. 2. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy örülne a szaláminak; legtöbbje rovarevő, így inkább kisebb bogarakat, legyet, szúnyogot kéne neki adni..
2016. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap akkor eresek neki valamit. Ma jobb híján behabzsolta a szalámit is. Egyébként van rá esély, hogy a szárnya rendbe jöjjön? :(
2016. szept. 3. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván van rá esély, de előfordulhat, hogy ahhoz be kell kötözni a törött szárnyat, de az is lehet, hogy egyéb sérülése is van. Állatmentőknek kellene szólni.
2016. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sérült vadállatok gondozásáért általában a legközelebbi állatkert/vadaspark felelős, oda vidd be nekik.
2016. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el allatorvoshoz vagy az allatmentokhoz ok tudjak h mit kell csinalni vele hazilag ne akard kezelni
2016. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vadaspark/állatkert. Amúgy nagyon aranyos a denevér, ne bántsd, de sok olyan baktérium hordozója, ami nem jó az embernek! Háziorvosnak mondd el miután leadtad, hogy ez volt, pár szűrővizsgálat és ennyi volt.
2016. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!