Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Két legyengült keleti sünit...

Két legyengült keleti sünit találtam, hova érdemesebb leadni, Sünbarát Alapítványnak, vagy Fővárosi Állatkertnek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van telefonszámuk ezeknek a helyeknek, akkor felhívod mindkettőt, aztán ha mindkettő elfogadja, akkor az egyiknek odaadod. :)
2016. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Együtt szoktak működni, szóval ha egyiknél nincs hely akkor a másik befogadja :D


én a Sünbarátot szoktam hívni

2016. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy az állatkertben talpra állítás után ott tartják fogolynak, és nem engedik szabadon őket. :'(
2016. okt. 23. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Az állatkertet nem tudom, de a Sünbarátban mindig elengedik a süniket akik készen állnak, ott voltam egy csomó süneregetésen :)
2016. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindkettővel beszéltem, végül az Állatkert lett a választás. Állítólag ott valóságos sün-paradicsom vár rájuk, hatalmas csarnokkal, jó kajákkal, pajtásokkal.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2016. okt. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!