Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen hónapban (v. Hónapokban...

Milyen hónapban (v. Hónapokban) szoktak hullatni agancsot a gímszarvasbikák? Minden évben szoktak hullatni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 13:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi a jogászi tudásodra, mivel nem ez volt a kérdés.
2016. dec. 18. 08:39
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Akkor is illegális ha torlod a válaszomat. Ne hidd hogy olyan könnyű lopni, abban az időszakban különösen figyelik az erdőket az ilyenek miatt. Van erdész ismerősöm, érdekel mit fog szólni ehhez a kérdéshez ;)
2016. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondom nem vagyok kíváncsi a kioktatásodra. Nem azzal a céllal kérdeztem, hogy agancsot gyűjtsek. Máskülönben halvány lila gőzöd nincs arról se, hogy hol dolgozom például. Ezért álljál le ez a provokatív beszólással és adj értelmes választ, vagy nem akarsz, akkor ne is írj ide.
2016. dec. 18. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért érdekel? Mondd meg és elmondom.
2016. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert természetjáró vagyok, behatóbban érdeklődök az állatvilág felé, és szükségem van kiegészítő információkra.
2016. dec. 19. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Na persze. Egy természet járót az állat és növény világ érdekli, nem az hogy mikor lehet agancsot lopni. Komolyan azt hiszed, hogy bárki is elhiszi? Miért van rá szükséged? Nehogy eless egyben? Ugye tudod hogy száz ezrekre büntetnek ha rajta kapnak? Mivel ezzel tőlük lopsz. Komolyan veszik mint a védett virágok létepeset. Helyesen máshogy szereznek pénzt és szegyelnem magamat. Nagyon sokan buknak le, kíváncsi vagyok, milyen különleges kepesseged van amiért azt hiszed , majd pont te meguszod.
2016. dec. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te mégis ki vagy, hogy itt megvádolsz ilyesmivel? Takarodj innét, ha nincs jobb dolgod.
2016. dec. 19. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy kapj érdemi választ is: februárban hullajtják el az agancsukat.
2016. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 19. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!