Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Erdélyben Bihar megyében...

Erdélyben Bihar megyében /Király-hágó környéke, Pádis- fennsík/ a túrázók találkozhatnak medvével?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen!Mi IC Ponor-Pádis-on voltunk és láttunk táblát ami figyelmeztet medvére,bár mi nem tudunk románul, csak a képről tájékozódtunk ,de láttunk számunkra szokatlan vadetetőt (nem kijelölt turista vonalon mentünk) amiről arra következtettünk hogy medvének van ezért gyorsan vissza is fordultunk :). Mivel fenyves erdős rész szerintem nagy az esélye.
2017. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Két évben is voltam 1-1 hetet sátorozni! Teljes mértékben megéri! szebbet még sohasem láttam... A medvékkel én nem aggódnék! Láttam én is táblát de csak érdekesség mintsem valós veszély!

Mellesleg tudom javasolni hogy a Mócok fala alatti patak mentén ussetek sátort! Árnyékos és csendes! Rengeteg a szabadonengedett ló(szelidek) én egyet meg is ültem! :3

2017. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 16. 13:21
 4/4 Kaszanyi Endre válasza:
Talán.De a biztonságod érdekében sötétedés után ne kukázz Jádremete környékén az út menti szemetesekben,mert érhetnek meglepetések!Üdv:kaszkó.
2017. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!