Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A pandák ostobák?

A pandák ostobák?

Figyelt kérdés

Egyetlen táplálékuk a bambusz.

A bambusztól részegek lesznek.

Nem képesek szexelni, csak ha egymásra rakják őket.

Csak egy kölyköt nevelnek.

Mindenhonnan leesnek.

Olyan kis suták.

Fekete fehérek ami nem rejtőszín a természetes környezetkükben.

Olyan wtf állatok.


2017. febr. 27. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen suták, akkor hogy tudnak kungfuzni? 12/l
2017. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Különlegesek. Egy állat nem tud ostoba lenni. Különben tudnak szaporodni anélkül, hogy az emberek egymásra tennék őket. Szerinted hogyan szaporodtak több 100 ezer éve, amikor még nem élt ember a Földön? A színük valóban nem rejtőszín, de nincs is szükségük rá, mert ahol élnek nem élnek rájuk veszélyt jelentő állatok. Továbbá tudnak fára mászni és van amelyik két bocsot hoz világra.
2017. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a sok hülyeséget honnan szedted?


Mert az állításaid gyakorlatilag nem igazak, kivéve azt, hogy bambuszt esznek.

2017. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem a pandák ostobák, hanem Te!

Semmi gond nincs a pandákkal, szerintem elég okos állatok. A színükről nem tehetnek, ők ilyenek és kész. Ha csak úgy tudnak szexelni, ha egymàsra rakják őket, akkor mégis hogy a francba szaporodnak a természetben??? Ez eleve hülyeség!

Talán környezet órán nem ártott volna figyelni...

2017. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A színüket nem ők választják és sok más állatnak sincs jó rejtőszíne.Lehet,h suták,de nem csak ők és ilyenről még nem hallottam,h mindenhonnét leesnének.És szintén sok állat van amelyik csak 1 max két kölyköt nevel.Nem mindig voltak védett állatok és mégis tudtak egyedül szaporodni.Teljesen megértem,h nem megy nekik úgy,h bemennek a gondozók egymásra rakják őket utána meg 5-6 kicsi kínai a szomszéd helységből figyeli,h mikor állnak már neki.Egyébként egyszer már kirakta valaki ezt a kérdést.Az is te voltál?Miért haragszol ennyire a pandákra?
2017. febr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na én jó alaposan utána olvastam a pandáknak, és pár dolgot azért megcáfolnék (vagy inkább mindent)


"A bambusztól részegek lesznek."


Nem tudom ezt honnan szedted, én sehol nem olvastam bambuszt zabáló részeg pandákról.


"Csak egy kölyköt nevelnek."

Gyakran szülnek ikreket, néha akár három kölyköt is.


"Mindenhonnan leesnek."


Ha mindenhonnan leesnének, elég hamar meghalnának...


"Olyan kis suták."


Pontosan mihez túl suták? nem tud összeszerelni egy Audi Q2-őt?


"Fekete fehérek ami nem rejtőszín a természetes környezetükben. "


A természetes élőhelyükön nem él olyan faj, ami komoly fenyegetést jelentene számukra.

Szakértők szerint bundájuk színének célja lehet az ellenség elijesztése, vagy a hőszabályozás.


"Olyan wtf állatok"


Ömmm......



számú problémám:

Ha szerinted a pandát csak úgy tudnak párosodni ha "egymásra rakják őket." akkor hogyhogy nem haltak még ki?


És ha csak egy kölyköt nevelnek, akkor megint csak hogyhogy nem haltak még ki?

2017. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. javítanék a végén: Hetes számú problémám...
2017. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A 6-os leírt mindent, ami lényeges!


A kérdésedre meg válaszolva: a pandák NEM ostobák, te viszont igen!

2017. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ostoba állat de elég lusta, gondolj bele hogy a panda egy MEDVE, a medve ugyebár egy megelehtősen hatékony vadász, kb bármit elkap amihez kedve van, erre itt ez az ázsiai család szégyene aki pár százezer/millió éve azt mondta "áh, itt ez a sok kaja, de ehhez mászkálni kell, inkább zabálok 24/7 bambuszt"
2017. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez biztos forrásból van: a pandák bambust zabálnak, az emésztőrendszerük viszont a többi medvéjéhez hasonlít akik esznek mindenfélét, ezért is ilyen lusták mert egész nap bambust kell zabálniuk hogy legyen energiájuk, mert a bambuszból amugy semmi erőt nem nyernek a bélflórájuk miatt. Fura hogy még nem váltott át az emésztésük a növényevésre, 2millio éve ezt zabálják. Fogságban nem igazán szaporodnak
2017. márc. 12. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!