Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van egy benti kecském (kan)...

Van egy benti kecském (kan) és megszeretném őt erre-arra tanítani. De hogyan kéne?

Figyelt kérdés

Beszeretném őt tanítani, hogy hogyan kakáljon a wc-be és még erre-arra. Hogyan taníthatnám be Jázmint?

Már valahogy sikerült, hogy ágyban aludjon, de gyakran nem engedelmes. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 10. 14:25
 1/4 anonim válasza:
Nem fogod tudni. A növényevő állatok butábbak, mint a ragadozók (például a kutya vagy a macska). Erősen kétlem, hogy menne.
2017. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kecske nem kan hanem bak. És szerintem nem igazán való egy kecske a házba, sokkal jobban érzik magukat szabadon olyan helyen ahol van hova felugrálniuk.

Egyébként egyet értek az előttem szólóval, nem hiszem hogy ilyesmire meg tudod tanítani, arról hallottam már hogy kis szekér elé befogták őket és "kecske-agilytiztek" velük, de mást nagyon nem.

2017. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jázmin a neve és bak? :D
2017. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen , Jázmin !
2017. ápr. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!