Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » HA Őzzel, vagy akar vaddisznóv...

HA Őzzel, vagy akar vaddisznóval találkozok fussak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 12:34
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ne találkozz ilyen állatokkal és nem támadnak meg.
2010. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
kosz mindenkinek
2010. máj. 31. 20:41
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
szerintem szteppelj
2010. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kell bepánikolni, a lényeg hogy semmi hirtelen mozdulat amiről azt hiheti az állat hogy meg akarod támadni. Én találkoztam már kocával és a malacaival az erdőben, az egyik kismalac odajött kb. 5 méterre aztán nézett engem meg röfögött, gondolom azt kérdezte te meg milyen állat vagy? Ahelyett hogy elbeszélgettem volna vele a pörköltkészítésről jobbnak láttam inkább hátrálni nehogy valagba szúrjon a koca. Gondolom megértette hogy nem lesz itt baj, nem bántom a gyerekeket, úgyhogy nem hajtott meg nem bántott, szépen el tudtam sétálni.
2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Őz elől szükségtelen, a vaddisznó meg úgyis utolér. Az őz nem veszélyes, ha meg vaddisznóval találkozol, ha támadásba lendül, menj egy fa mögé (csak egyenesen tud gyorsan futni, kanagyordi nem tud, csak lassan, tehát így nem kap el) vagy jobbik esetben mássz fel egy fára (a vaddisznó nem tud oda követni).
2010. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Az őz nem veszélyes?

A vaddisznó nem tud kanyarogni? Te hol élsz kedves válaszoló??

2010. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
mint a Falka cimű filmben (angolul): o' my god! runnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(úristen, fussssssssssssss)
2010. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Az őzi azt hiszem ritkán támad... Ha meg vaddisznóval találkozol, akkor fuss az életedért, főleg ha kölyökkel! Anyuci ott figyel a bozótban, és ha a pici egyet sikkant, akkor anyuci kettészed. A leghatásosabb ha felmászol egy fára!
2010. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ritkán támad, de ha támad akkor gyilkosan.. Rendőrúzeumban van egy őzbak trófea..mondd annak a szegény lánynak, hogy nem bánt az őz, akit megölt a trófea gazdája.

Ilyen esetekben óvatosan hátrálj szerintem, amilyen meszire csak tudsz.

2010. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
ha nagy aggancsokat látsz az őz fején akkor legyél óvatos mert az őzbakok (főleg párzási ídőszakban) veszélyesek lehetnek. A vaddisznó meg ha nem kerül kilátástalan helyzetbe akkor nem támad hanem menekül. Kivéve az anyakoca kölykeivel ill. őreg vadkan. Ezek kivételek lehetnek de nem mindig.
2010. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!