Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A Dzsungel könyve Afrikában...

A Dzsungel könyve Afrikában játszódik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 20:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló!


Nézd meg az India állatait bemutató videót:

[link]


Amúgy India Ázsiában van.

2017. okt. 27. 22:46
 12/19 A kérdező kommentje:

"A keselyű Afrikában honos"


Keselyű Afrikában is él, de Ázsiában (beleértve Indiát és a Közel-keletet), sőt, még Dél-Európában is őshonos.


"a fekete párduc pedig a Disney mesében szerintem nem egyértelmű, hogy leopárd, vagy jaguár, de mégis inkább az első."


Indiában a két faj közül csak a leopárd él, így Bagira leopárd (fekete színnel).

2017. okt. 27. 22:51
 13/19 A kérdező kommentje:

És mi a véleményetek erről?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Erre a kérdésre senki se válaszolt. :(((

2017. okt. 27. 22:52
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem te vagy,aki az egyik kérdésben az állatos blogot linkelted? Egyébként jó a blog. Erről a Rocky-ról az orrszarvúról nem hallottam, viszont a majmokkal kaécsolatban mintha rémlene valami a regényben,bár már nagyon rég olvastam, a disney-féle rajzfilmet is régen láttam.
2017. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Nem te vagy,aki az egyik kérdésben az állatos blogot linkelted?"


Igen, Én vagyok az.

2017. okt. 27. 23:21
 16/19 anonim ***** válasza:
Jó a blog,nekem legalább is tetszik.
2017. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A feketepárduc ha jól emlékszem cirkuszból szökött meg az eredeti történet szerint,szóval azok meg hozhatták akárhonnan nem kellett őshonosnak lennie.
2017. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A könyv szerzője Indiában élt sokáig. Tapasztalatait is ott szerezte. De az írók mindig kiegészítik a valóságot.
2017. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak megemlíteném, hogy Diznyiék nagyon alapos kutatómunkával kezdték a rajzfilmjeiket.


Sokszor elutaztak más tájakra is, hogy élőben tapasztalják meg azt, amit majd képernyőre kell varázsolniuk.


A Bambi készítése alatt meg őzek mászkáltak a stúdióban :) Walt Disney szerezte őket, hogy legyen modell az animátoroknak

2017. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!