Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi lenne ennek az állatnak a...

Mi lenne ennek az állatnak a neve?

Figyelt kérdés

Ugye a tigris-oroszlán keveréke a liger. A tigris-párduc keveréknek a leopon.

Gondolom tigris-leopárd keverék is létezik.


Mi lenne a neve a három állat keverékének?


2018. jan. 11. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leopard-tiger hybrids are usually called “tigards” or, sometimes, “leogers.” In 1977, according to the British newspaper The Sun, a tigard was birthed by a tigress at Southham Zoo in Warwickshire, UK.
2018. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Vissza az alapokhoz: A 4 nagymacskafaj neve oroszlán, tigris, leopárd, és jaguár.


A Leopon apa leopárd és anya oroszlán kölyke, semmi köze nincs tigrisekhez...


A tigris-párduc keverék ugyanaz, mint a tigris-leopárd, mert a LEOPÁRD ÉS A PÁRDUC UGYANANNAK AZ ÁLLATFAJNAK A NEVE...


A tigris oroszlán keverék neve csak akkor liger, ha az apa oroszlán, az anya tigris. Tigon ha hím a tigris, nőstény az oroszlán.


A tigris és a leopárd kölyke leoger ha leopárd az apa, tigard ha a tigris az apa.


Nagyjából 5 másodpercbe telt beírni googleba, két és fél percbe legépelni amit ott találtam.

szívesen.

2018. jan. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
57%
A három állat nevéből állítanák össze. "ti-lepjag, illetve ti-jagulep" létezik.
2018. jan. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elírtam. Tisztában vagyok azzal, hogy a leopárd és a párduc ugyanaz, csak már este volt.


Az oroszlán-leopárd a leopon, ott írtam véletlenül az oroszlánt tigrisnek.


Az a lényeg, hogy hogy neveznénk egy tigris-oroszlán-leopárd keveréket, ha létezne.

2018. jan. 11. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A háromnak nincs keveréke, bármelyik kettő keveredik, a kölykük steril, nem lesz képes utódnemzésre. Hasonló a helyzet a ló és a szamár keveredésével, a kutya és a hiéna, illetve a legtöbb hasonló fajközi keveredéssel. A kölykeiknek nincs megfelelő génállománya ahhoz, hogy továbbvigye amije van.
2018. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"a kölykük steril, nem lesz képes utódnemzésre."


A hímek sterilek. A nőstények nem.

2018. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam biztos hogy lehetséges-e, ezért fogalmaztam úgy meg a kérdésben hogy "lenne" meg hogy "ha lehetne"
2018. jan. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!