Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet-e Magyarországon farkast...

Lehet-e Magyarországon farkast tartani?

Figyelt kérdés
Magyarországon lehet e tartani farkast, ha megfelelő körülmények között tudom tartani?

2018. márc. 30. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, engedély kell hozzá. Meg sok más is, ami hatalmas költségekkel járhat.
2018. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, és szerinted udvaron érezné jól magát, vagy pedig bent a lakásban?
2018. márc. 30. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Külön a telkeden belüli elkerített kifutót kell biztosítanod neki, elég nagy területen.
2018. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a lakásban, mert farkas a lakásba való! Uhh, ember! :-o
2018. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. márc. 30. 18:24
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Udvaron, lakásban? :D Akkor te biztosan nem kapsz rá engedélyt. Többnyire pl állatkerti munkatapasztalat kell ahhoz, hogy veszélyes állatra engedélyt kapj és a szomszédaidnak is lenne hozzá pár szava, ugyanis nekik döntő szavuk van ebben.
2018. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De nem, én úgy gondoltam egy kertesházban, amiben nagyon nagy udvar van, ott-e, vagy pedig bent velem a lakásban.
2018. márc. 30. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell neked farkas? Amúgy még a farkaskutyák, mint a csehszlovák farkaskutya is rendkívül nagy falat tud lenni, hatalmas odafigyelés és hozzáértés kell a nevelésükhöz, és ahhoz, hogy nekik, és a neked is jó legyen. A farkas pedig egy vadállat, kb 4 hetes korától már embernek kell nevelnie ahhoz, hogy felnőttként viszonylag szelíd állat váljon belőle, és akkor sem lesz belőle soha kutya.
2018. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Csakis panelban lehet.
2018. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt a tv-ben láttam egy farkasokról szóló műsorban (NatGeo), hogy egész Európában tilos farkast tartani magánembernek. Amiatt, mert a farkasok 70%-kal intelligensebbek, mint a kutyák, emiatt felülbírálják a gazdájukat, tehát nem megbízhatók, és ugye erősebbek és veszélyesebbek is, mint a kutyák. A műsor egyébként nagyon érdekes volt.
2018. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!