Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol lehet kis tigriseket...

Hol lehet kis tigriseket simogatni?

Figyelt kérdés
A párom megőrül mindenfajta nagymacskaféléért. Szeretne egyet itthonra is, de lássuk be az nem olyan egyszerű! :D Meg akarom lepni születésnapján, hogy elviszem egy olyan állatkertbe ahol meg is simogathatja őket. Tudtok ilyen helyeket? (Pilisvörösváron lakunk - Pest megye - ha lehet a közelben, ha nincs az se baj, messzebb is lehet) Előre is köszi! (jah és az abszolút best of neki a fehér tigris) :)
2010. jún. 18. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

google a barátod: [link]


medvét nem szeretne etetni?: [link]

2010. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak nekem egy kicsit konkrétabban kellett volna, de azért köszönöm! :)
2010. jún. 18. 10:10
 3/13 anonim válasza:
0%
A vadállatok emberekhez szoktatása gonosz dolog. Nem kéne
2010. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem látom be miért baj ha valaki meg akar simogatni egy gyönyörű állatot, ha meg komolyan veszed azt, hogy képesek lennénk (pláne a mai világban) egy tigrist felnevelni, akkor szerintem nincs ki négy kereked... max ha milliárdosok lennénk... de elhiheted nekem, hogy akkor nem ezen az oldalon érdeklődnék, de azért igazán kedves hogy aggódsz.
2010. jún. 18. 10:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez nem olyan egyszerű. alapesetben ázsiai és indiai stb állatkerteknek van ilyen állandó szolgáltatása. Itthon, ez inkább szeencse kérdése, először is kell egy állatkert, ahol van kistigris. Ott időnként, a gonodozók pár percre bemutathatják az állatot, ilyenkor esetleg lehet őket simogatni, de ez nem túl reális lehetőség. Valójában két járható út van, egy, hogy szerzel ismerőst egy állatkertben, így ő el tudja intézni. a második, hogy te magad önkénteskedsz egy állatkertben, így te tudod elintézni. Más nemigen tudok.


Előző, te meg nagyon hülye vagy!!! Az állatvédelemben kiemelkedő szerepe van, az állat megszerettetésének az emberekkel, így sokkal hatékonyabban védhetőek, szerezhetőek támogatók. Pont, hogy nem gonosz dolog.

2010. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. jún. 18. 10:35
 7/13 anonim ***** válasza:
thaiföldön tud :)
2010. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez az emberek megismertetése tényleg nagyon fontos. A kistigrisnek ráadásul még jól is esik, ha simogatják, mert ilyenkor olyan neki, mintha az anyja nyalogatná a bundáját, amit minden macska nagyon imád.


Amúgy van mégegy ötletem a párod szülinapjára. Fogadj örökbe egy tigrist. Namost ezt meg lehet oldani a szokásos állatkerti úton is, hogy például bemész a Nyíregyházi Állatkertebe és ott fogadod örökbe az egyik fehér tigrist. A másik viszont, amit én is csináltam, hogy örökbefogadsz egy tigrist a szibériai tigrisrezervátumból. A WWF indított egy kampányt a szibériai tigris megmentésére, így nemcsak "lesz egy tigrised", hanem ezzel véded is őket. Ezzel céljuk, hogy 2022-re megduplázzák a tigriállományt (ami mindössze 3200 példány összesen). Kapsz tőlük egy oklevelet, egy plüsstigrist, egy évi WWF magazin előfizetést és életed végéig WWF-es hírleveleket kapsz az internetcímedre. Ez 10 000 Ft-ba kerül és szerintem a párod nagyon örülne neki (főleg, ha az ő nevére iratod a tigrist). Amúgy lehet még pandát, jegesmackót és delfint is örökbefogadni.


Bővebb információt itt találsz: [link]

2010. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a szóismétlésekért.
2010. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pilisvörösvári vagy? Akkor menjetek el a Fővárosi Állat- és Növénykertbe és fogadjatok örökbe valamilyen állatot. [link]

[link]

2010. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!