Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nyest családot hogyan tudnám...

Nyest családot hogyan tudnám elzavarni a garázsból és a kertből?

Figyelt kérdés

Nem tudom ,hogy de bejut a garázsba pár, letépik a függönyt folyton, a kertben pedig állandóan hangoskodnak, nem zavar csak mindig megijedek, nagy csönd kinn teszek-veszek erre elsuhan egy nyest hangosan. Macskák jártnak át a szomszédból, de csak annyit csinálnak, hogy az udvarba kakilnak.


Nem megölni akarom őket, annyira cukik, nem tudnám őket bántani, csak kicsit félek. Most is láttam egyet fényes nappal, futkosni, pedig kizárólag éjjeli állatnak vannak titulálva.


2018. júl. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel megy a tetőre is . Szerezz kutyát élve befogó csapdát vagy 1-2 akksiról szóljon a garázsban a rádió , pár nap és lelépnek . Esetleg állatvédők vadászklub akik elviszik menhelyre ...
2018. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3 éve kerülgetem őket, mára beletörődtem. Nem használt semmi. Csak hát tyúkot nem merünk tartani. Volt 5, reggelre mind kinyírta.
2018. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ird ki egy cetlire, hogy ne hangoskodjanak, vagy költözzenek máshova. És szögeld ki a garázsajtora. De nyestmagasságba!
2018. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtettem, de félek, hogy jönnek a Nyest-jogvédők és civil szervezetet alapítanak, mit majd a háttérhatalmista Soros támogat, hogy engem és a lakhelyemet tele pakolja Nyesttel, hogy majd adjam fel a házam és költözzek el. Holnap szerzek kutyaszört, mondjuk ciki lesz bemenni a kutya kozmetikába, hogy vennék szőrt nyestek miatt, de istenem, van ilyen.
2018. júl. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!