Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valaki tud ajánlani ősállatos...

Valaki tud ajánlani ősállatos weboldalt?

Figyelt kérdés
Szeretem a kihalt állatokat és szeretnék róluk olvasni.

2018. aug. 7. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Angol is jó lesz?

[link]

2018. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát igazából valami magyar nyelvűnek jobban örülnék ha van
2018. aug. 7. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy angol nyelvű, de azért jó oldal és teljesen életűek az illusztrációk:

[link]

2018. aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Főleg utolsó!


Melyiket ajánlanád jobban a kettő közül? És miért?

Mert akkor azt fogom jobban figyelgetni mikor lesz új írás.

2018. aug. 11. 01:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerre a kettős sem nehéz nyomon követni.

A paleotop szerintem kicsit tárgyilagosabb, nem annyira vehető ki bennük az író érzései (?), ami nekem szimpatikusabb. A primevalon viszont az írók, ha valami nem tetszik nekik, akkor ezt szerintem indokolatlanul túlzóan betámadják, amit nem teljesen értek.

De mind2 oldalon vannak érdekes dolgok.

2018. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tehát a primeval rosszabb mint a paleotóp vagy mind a kettőnek van hátránya?

A betámadás alatt azt érted hogy csak nekik nem tetszik a dolog vagy tudománytalan és azért támadják? Esetleg mind kettő?

2018. aug. 11. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem hiszem, hogy van hátránya, csak a személyes véleményem írtam le.

Főleg tudománytalan dolgokat, pl. ha gagyin van ábrázolva valamilyen dinoszaurusz. A tudományos életben megértem, ha ennek nincs helye, de sok más esetben úgy vélem nem kell görcsösen ragaszkodni a valósághoz. Erre értettem, hogy szerintem kicsit túl van tolva, de ezek inkább a kritikáikra igazak.

De nem csak ők csinálják. Pl. múltkor néztem egy dinoszauruszos videóst, aki egy pc játékot kritizált, mert abban nem pont úgy voltak ábrázolva az állatok, ahogy azt a leletek sugallják. Őszintén...nekem fárasztó volt 2 percenként azt hallgatni "és megint, erre semmi bizonyíték sincs, blabla". Legszívesebben megragadtam volna és rákiálltottam volna azt, hogy "Ember! Ez egy játék. Nem a Science legújabb interaktív száma."

2018. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát érdemes mind a kettőt követni inkább?
2018. aug. 11. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!