Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy Magyarországon tigris/oroszlán kölyköket simogassunk, játszunk velük?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ingyen. Annyi ilyen videót látok YouTube-on, Instagramon, de mind külföldi... Imádom az állatokat, annyira szeretnék egyszer a kezemben tartani egy picike tigrist, vagy oroszlánt. Tudja valaki, ez hol lehetséges?
2018. aug. 20. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Állatvédelmi törvény tiltja, egyrészt mert kicsi korában is veszélyes, másrészt mert nem is jó érzés nekik.
2018. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsére nincs.
2018. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Néhány éve törvény tiltja szerencsére.
2018. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Thaiföldön lehet.

Tavalyelőtt voltam.

2018. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Dél- Afrikai Köztársaságban is.

Sajnos Magyarországon már nem lehet.

2018. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
8-10 évvel ezelőtt lehetett egy állatkertben (nem emlékszek melyikben volt) amikor volt ez a lehetőség pont akkor voltunk ott én nem mertem bemenni hozzájuk, meg nem is akartam mert nem jó nekik, de arra emlékszem hogy jó néhány gyereke tmegharaptak játékból pedig több gondozó is volt velük. Hiába ember “neveli”, hiába kölyök meg cuki attól még vadállat marad.
2018. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!