Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehet védekezni a vadálla...

Hogy lehet védekezni a vadállatok ellen a gemenc erdőben?

Figyelt kérdés
Most vagyok itt és hallottam sakálokat. 3-an vagyunk. Szarvasbőgés is van.
2018. szept. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hárman vagytok, sakálok? Mit kerestek az erdőben sötétben?
2018. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sátrazás a téma.
2018. szept. 21. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedéllyel vagytok?

"A Gemenc Zrt. mint erdőgazdálkodó, és mint vadászatra jogosult a 2009. évi XXXVII. (az erdőről, az erdő védelméről és az erdőgazdálkodásról szóló) törvény 94.§.(1) és (2) bekezdése értelmében 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 30. közötti időszakban, minden nap délután 15:00-tól, másnap délelőtt 09:00 óra közötti napszakban erdőlátogatási tilalmat rendel el a vagyonkezelésében lévő erdőterület térképen jelölt részein.


Az erdőlátogatási tilalmat a gímszarvas vadászati idényben a kiemelten balesetveszélyes vadászati tevékenység gyakorlása indokolja. A területen a nagyvad vadászata ezen időszakban golyós vadászlőfegyverrel, egyéni és társasvadászat formájában történik.


Kérjük, hogy 2018. augusztus 27. és szeptember 30. között csak 9:00-től 15:00 óráig tartózkodjon az erdő területén!

"

2018. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kijelölt ökoparkban tartózkodunk ahol nincs tartózkodási tilalom. Dunafürdőtöl 8-9 percre. Most madarat hallunk.
2018. szept. 21. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Park ide, park oda. Nem tudom hány évesek vagytok, de tudhatnátok, hogy a bőgés nem a legjobb időszak a sátrazásra.


Védekezni? Alapvetően jobban félnek az állatok az embertől, mint fordítva (a kivétel erősíti a szabályt). Hangok, tűz elég hatásos.

Én nem a sakáloktól félnék...

2018. szept. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!