Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ezek közül melyik a leghalálos...

Ezek közül melyik a leghalálosabb állat és a lenti küzdelmeket melyik allat nyerné?

Figyelt kérdés

(Persze minden állatot kifejletten értelmezzétek)

Barna medve vs gorilla

Kockás piton vs gorilla

Oroszlan vs barnamedve

Oroszlan vs gorilla

Tigris vs oroszlan

Meg kérném a gorilla rajongókat, hogy ha lesz olyan válasz ami szerint a gorillat fogja vesztesnek kihozni ne pontozzák le! Főleg ha meg van magyarázva és kifejtve rendesen. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. máj. 13. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Az orrszarvú.
2019. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Barna medve. Vastag bőre, szőre, nagyok a karmai, a gorilla nála nagyobb állatot nem tudna legyőzni.


Gorilla. A kígyók alkalmatlanok komoly lentámadást elviselni. Inkább elkerülné a gorillát, de biztos, hogy nem tudná elkapni.


Egyed függő. Amelyik jobban jön ki belőle


Oroszlán. Szerintem az oroszlán akkora sebeket ejtene egyből, hogy ellehetetleníti a csatát


Erről külön kérdések foglalkoztak itt. De szerintem a tigris nyerne, mivel magányosan vadászik, és nagyobb. Egyébként sem a vannak átfedések az élőhelyeken, és a medve, tigris, oroszlán nem ölik meg egymást, max az egymás kölykeit

2019. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
24%
Roppant erejű erős "fegyverzettel" felszerelt állatokat soroltál fel, szerintem mindegyik képes lehet a másik megölésére egy adott helyzetben. Úgy vélem bármelyik harc végződhet bármelyik állat győzelmével.Ha tippelnem, kellene akkor 1.) medve 2.) gorilla 3.) medve 4.) oroszlán 5.) tigris.:D
2019. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Akkor valószínűleg nem sokat tévedtem.
2019. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!