Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan harcolnak a farkasok?

Hogyan harcolnak a farkasok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Foggal-körömmel.
2010. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beatrix17 ***** válasza:
67%
Gondolhatod,hogy nem 9mm est fognak egymás fejéhez!!Kb ugy verekszenek,mint a kutyák,csak agresszivabban!!
2010. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok azért hülye. Az érdekel, hogy két farkas hogy harcol. Úgy értem, hogy vannak-e kifejezetten olyan pontok, amit támadnak, meg van-e valami technikájuk, taktikájuk.
2010. júl. 8. 16:44
 5/10 Beatrix17 ***** válasza:
34%
Mivel ők komoly okkal balhéznak-táplálék,szuka,hatalmi harc,stb.-az a céluk,hogy a másik megpusztuljon!Tehát keményen torokra mennek!!
2010. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a céljuk, hogy a másik megadja magát, elszaladjon. Nem céljuk a megölés.
2010. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a videókat különösen. Azért még érdekelne egy pár válasz. Videókat is lehet küldeni, de leginkább szöveges dolog érdekelne. Szeretnék leírni egy farkas harcot, csak nem tudom hogyan írjam meg.
2010. júl. 8. 18:31
 8/10 anonim válasza:
100%

A harc célja álltalában az eddigi pozícióban való előrejutás, a farkas falkák ugyanis hierarchiában élnek. Ennek alapján kap feladatot a falkában, olyan szerepet kap a vadászatban, és a megszerzett zsákmányból is ennek a pozíció alapján kap hamarabb/ vagy késöbb a farkas.

A falka vezér a leggyorsabb és a legerősebb farkas, de időről-időre meg kell védenie a pozicióját, a feltörekvő fiatalabbaktól. A harc után nem végeznek a legyőzőtt féllel, csak az addig betöltött szerepét veszíti el. A párharc valamelyik fél megadásával végződik. Hátára fekszik, mancsait maga mellé húzza, nyakát védtelenül hagyja. A győztes fél álltalában fogai közé veszi nyakát, ezzel jelzi hogy ő került ki győztesen.

2010. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na, a kérdező se látta a 300 című filmet..
2010. júl. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a részletes leírást! A korábban mutatott videókat megnéztem és azokat is köszönöm, küldhettek még, ha gondoljátok. Nem, nem láttam a 300 című filmet...
2010. júl. 15. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!