Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósnak nem kéne valamit...

Anyósnak nem kéne valamit beleadnia a dolgainkba? Anyagilag / másképp?

Figyelt kérdés

Szóval, röviden: párom és én jelenleg nálunk élünk (én vagyok a lány.), mert nálunk megoldott, hogy elférjünk, és ne kelljen albérletben tengődnünk 150 ezrekért. Itthon csak a rezsit kell állnunk, illetve 1-2 kaja költségbe beszállni, amúgy teljesen hagynak élni a szüleim, anyagilag 'függetlenek' vagyunk. Spórolunk, a szüleim adnak bele a lakástakarékomba is, hogy majd tudjunk házat venni, illetve a saját kocsiba is beleszállnak (amit nekik törleszteni kell majd vissza, de inkább nekik mint a banknak)

Anyósék elváltak (én szüleim is), após nagyon beteg, tőle nem is szeretnénk semmit sem elfogadni, mert a rokkantnyugdíj.. kevés. Viszont anyós rendben van, dolgozik és éli a maga kis világát, kb 2 éve nem is beszéltünk.

Azon gondolkoztam, illetve egy ismerősöm is felhívta rá a figyelmemet, hogy nem kéne anyósnak is valamit, akár csak egy 10 ezrest beleadnia a dolgainkba? Tök jó, hogy ilyen segítőkész szüleim vannak, viszont így nem érzem fernek, hogy az a nő pedig ül otthon, messze tőlünk és mossa kezeit, hogy más segít a gyereke életének elkezdésében, otthona vagy akár a dolgai megteremtésében.


2019. aug. 13. 17:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező!

Szerintem te fordítva ülsz a lovon.

2019. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog, hogy a szüleid megengedik nektek, hogy rajtuk élősködjetek és az ő pénzükön játsszatok felnőttesdit, de anyóstól, akivel nem is beszéltek, ezt elvárni? Hajjaj hercegnő, sokat fogsz te még sírni az életben, amikor elfogynak körülötted azok, akiket kihasználhatsz.
2019. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%
Két éve nem beszéltek vele, de kellene a pénze? Ugye csak trollkodsz?
2019. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mégis hogy vezetnéd fel? "Csókolom, tessék nekünk pénzt adni, mert az én szüleim is adnak."


???

2019. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért bitang rendesek vagytok, hogy a rokkantnyugdíjból nem kunyeráltok...
2019. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
98%
Ezt hogy képzeljük el? Ha minden hónapban küld egy tizest, akkor már beszéltek vele, vagy csak küldje a pénzt, a kapcsolattartással nem kell fárasztania magát?
2019. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%

Jezus...

Egy ket ember tenyleg elkepesztoen erdek... a legszomorubb, hogy vannak akik a “szeretetert” es a “csaladert” kepesek engedni az ilyen undorito kis jatszmaknak.

Szegyeld el magad.

Sot tovabb megyek. Nezz a tukorbe es kopd szembe magad legalabb 10szer.

2019. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló helyzetben vagyunk, annyi különbséggel, hogy mi tényleg függetlenek vagyunk, nem élünk a szüleink nyakán. Anyukámék segítenek, anyósék nem. Eddig szimplán csak örültem és hálás voltam, amiért legalább az én szüleim tudnak támogatni, de köszi az ötletet, jövő héten megküldöm anyósnak a számlaszámot, hogy hová utaljon, egészen amíg le nem rokkantosítják. Sőt, mivel az én szüleim támogatnak, a páromé meg nem, ezért majd jól kitiltom a páromat az egyik szobából, elvégre az ő szülei csak mossák a kezeiket és van pofájuk nem küldeni pénzt
2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
Első kérdés hogy jót röhögtem :D
2019. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu, mondjàtok hogy az🤦🤦🤦
2019. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!