Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem szeretnek plussz kerdeseke...

Nem szeretnek plussz kerdeseket, magyarazkodast, feszultseget mit tegyek/tegyunk?

Figyelt kérdés

Szeretnek tovabbra is kedves lenni ha baratom szuleid/csaladjat latom (nem gyakran..csak havi 1x atlagosan) ha valamit mondok jo szandekkal de mindig ki akarjak egesziteni.. Ezzel onmagaban nincs is baj. De bunkosag nem megszolalni ha mar ugyis ritkan megyek, de meg is szeretnem kimelni magam. Hogy viselkedjek? (Nem ugy ertem,hogyan ne..mert azt mar tudom)

6 ev alatt annyit tudtak meg rolam: mikor milyen vegzettseget szereztem/iskolat fejeztem be, hogy jo eredmennyel mert buszke vagyok ra ill. hogy mikor mit es hol dolgoztam/dolgozok. Baratom a fiuk,nagyjabol rola se sokkal tobbet tudnak. Mert ellenorizgettek volna ami nem egeszseges ha 27 eves, igy maradt a feluletesseg. Nem akarok sznobnak tunni,csak kedvesen akarok ugy beszelni hogy megse deruljon ki rolam sok minden mert akkor mindig nagyon okosak lesznek..


Pl elertem egy celt nagyon orultem. De nem beszeltem rola amig folyamatban volt pedig rakerdeztek. Csak utolag :)



#felületesség #kedvesen!
2019. aug. 14. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hány kérdést írsz még ki erről..?
2019. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha kiírod ékezetekkel és helyesírási hibák nélkül is, akkor biztos Isten, válaszolok értelmesen!


27F

2019. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Igencsak különlegesnek érzed magad.
2019. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bizonyara nagyon egzotikusnak es erdekesnek erzi magat a tobbi olyan ember is aki nem nagyon tarulkozna ki a parja csaladja elott de kedves lenne..


??


Nem nincs sotet multam. Szimplan nem teregetnem ki. De gyakran kapok kerdest.

2019. aug. 14. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Mit kell jàtszmàzni ebben a helyzetben ? Jó hogy nem mész el valami felkèszítőre is h mit mondj mit csinálj 😁

Havi 1x látod anyósèkat. Fejezd be a hisztit aztán örülj h csak ennyit látod. Ha végig csendben lennék se érdekelne .

2019. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
😁😁
2019. aug. 14. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Orulj hogy csak havonta egyszer latod! ! En minden hetvegen ottalvos buliba koteles vagyok.. tudom mit erzel kinos ha nemtudsz beszelgetni veluk.. szerintem te kerdezz olyan dolgokat amiket ok toled aztan meg ertik. En altalaban anyossal arrol beszelek mit hogyan foz.. ez tetszik is neki mert dicsekedhet. O fodrasz szoval a hajakrol.. minden uncsi dologrol :D ha van ott valaki akivel elvagy legy azzal csinaljatok valamit.
2019. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem mondod.. ????? Ottalvos ?? Koteles?

De miert? Miert mentek hetente akkor? Ez embertelen. Miert csinalod? Mondj nemet 😁😁


Ezaz hogy nincs senki akivel jol ellennek csak a parom ugye ami evidens. De ha latogatunk nyilvan nem kettesben folytatunk privi beszelgetest. Anyuka,apuka van ott, parom es en es csak vagyok 🤔 szeretnek kellemes tarsasag lenni de azert korabban voltak olyan kerdesi anyukajanak h.. tehat az tenyleg maganeleti. Parom szolt kozbe hogy bocsi anyu de ez csak kettonkre tartozik. En csendbe voltam. Egy percre 😀😀 aztan ugyanezt megerositettem h ne haragudjon de ez tul sok nekunk.

Ezek miatt lettem feluletesebb. Lenyegi dolgokrol tudnak. Mi is.

2019. aug. 16. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Isten gyere le,hány kérdés született már a kérdezőtöl azóta ugyanebben a témában.
2020. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
A kerdezo egyertelmuen beteg.
2020. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!