Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatnam a feszultseget?

Hogyan oldhatnam a feszultseget?

Figyelt kérdés

Nagybattyam 2eves lanyara vigyazom,igy 2 honapig vele,es a felesegevel lakom,mivel mas telepulesen elnek.Az elso het borzalmasan telt,mivel sosem volt alkalmam gyerekekkel foglalkozni,a felesege viszont nem fogta fel...sokat veszekedtunk.

(Ugy erzem,az csak termeszetes,hogy kisegitem oket egy ennyiben,mivel rengeteget dolgoznak,es tenyleg,sokat tettek ertem.)

Gondoltam,hogy a viharos idoszakokban (messze a csaladomtol,tok egyedul)lesz kire tamaszkodnom,hisz itt van nagybattyam,akivel regebb mindent megbeszeltem,ott volt mindig,ha szuksegem volt ra.

Viszont most??Ugy banik velem,mint valami retardalt kiskolyokkel,lekezeloen beszel velem,es minden mondataba,amit nekem szan,belefuzi azt,hogy ``mostamr igazan felnohetnel...ne viselkedj gyerekesen``

Nagyon rosszul erzem magam,most is egy veszekedes utan,kisirt szemekkel ultem a tukor elott,es ragodtam azon,hogy mi a francert jottem ide.Egyaltalan,hogy is jutott az eszembe...Labilis lelkiallapotu vagyok,enyhe depresszioval fuszerezve...

Nem tunik fatalis problemanak,de csak par percet kene ebben a feszult legkorben toltsetek :/

Komolyan mondom,hogy nem birom.Mit mondhatnek neki? Hogyan oldhatnam a feszultseget? Kemeny dio... :(

Elore is koszonom a valaszokat


2010. júl. 18. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért vagy ott? Ők kértek meg rá, hogy vigyázz a gyermekükre, vagy te ajánlottad fel?


Mi az, amit nem jól csinálsz a gyerekkel? Ha komolyan veszélybe sodortad, vagy felelőtlen vagy, akkor megértem, én sem adnám egy olyan személy kezébe a kicsi gyerekem - legyen az bármilyen közeli rokon, vagy jó barát - ha tudom, hogy beszélyezteti a csöppséget.


Simán el tudom azt is képzelni, hogy ugyan jó ötletnek tűnt, hogy ott vagy, de hosszú távon mégsem az - mégis csak meg kell osztani a lakásukat egy "idegen" személlyel. Akkor is így van ez, ha közeli rokon vagy.

2010. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!