Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek mit mondjak neki...

Szerintetek mit mondjak neki hogy megértse vagy hagyjam a francba a magyarázkodást?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy unokahugom összejött a volt barátommal. Megpróbáltam neki elmagyarázni a dolgokat, hogy milyen ember stb. Mondtam neki hogy én mért hagytam el meg ilyen dolgok. Állandóan féltékenykedett, volt olyan hogy meg akarta verni azt akivel beszélgetek, meg volt olyan is hogy néha engem is. Sőt ez a srác nagyon sokáig járkált utánam és én úgy vettem észre hogy ő nem szerelmes az unokahugomba, persze mindig azt hangoztatja, hogy ő milyen szerelmes, de szerintem csak ágyba akarja vinni, meg hát egyszer mikor ivott az expasim nekem azt mondta, hogy még mindig engem szeret és hogy nem igazán szerelmes az unokatesómba csak jó vele. Ennyi. Az unokahugom azt hiszi hogy azért akarom lebeszélni róla mert én még lehet hogy akarok tőle valamit, de hát nem akarok én tőle semmit. Inkább a srác szeretne még mindig velem lenni. Mit tegyek, mit mondjak az unokahugomnak? Nem szeretném ha csalódás érné, és nem szeretném ha kihasználnák őt. Mivel győzzem meg?
2011. febr. 28. 15:24
 1/5 kisnita ***** válasza:
Szerintem semmivel. Jobb ha ebbe nem folysz bele! Ha a pasi valóban olyan amilyennek írod akkor az unokatesód úgy is észre fogja venni és lesz annyi esze, hogy otthagyja. Ha meg nem lesz az már nem a te bajod.
2011. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele. Ez a legokosabb, amit tehetsz.
2011. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén. Lehet hogy vele nem ilyen lesz, vagy ha igen akkor majd megtapasztalja ő is, nem folyj bele mások kapcsolatába.
2011. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írod, hogy már megpróbáltál beszélni vele, de nem hallgat rád. Ennél többet nem tehetsz, viszont ha rossz vége lesz, nem vádolhat azzal, hogy nem figyelmeztetted. Ami elvárható volt tőled, azt megtetted.
2011. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy másik ismerős is elmondhatná ezeket, akiről nem gondolhatná, hogy csak féltékeny a kapcsolatára.
2011. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!