Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A férjem szerintem túl sokat...

A férjem szerintem túl sokat áldoz otthon a jófiú szerepre, férjem szerint keveset látogatom a szüleit mióta terhes lettem. Véleményetek?

Figyelt kérdés

A férjem nagyon jól szituált családból költözött hozzám, 6 napig hajnaltól késő estig dolgozik 2 fiú testvérével, plusz hatalmas házat építenek a szüleiknek.

Szüleim rossz egészségben vannak de mindent átalakíttattak a babaváráshoz. 3-4 hetente mentem mostanában egy napra anyósomékhoz. Férjem segít nekem, de nem érez semmit magáénak csak a szülei házatáját.



2019. aug. 21. 01:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
A # 3 hozzászólásban feltett kérdésre nem akartál válaszolni, vagy csak véletlenül kerülte el a figyelmedet?
2019. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező! A kommented miatt muszáj megkérdeznem. Ugye a terhesség alatt megjelenő komplikáció a legfőbb ok amiért aggódsz?

Megértelek! Többször csinálj olyan tevékenységet ami örömet okoz.Ha lehet iktasd be a napirendedbe a pihenést is!

2019. aug. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9-10! Sajnos feküdnöm kell szüleim kiszolgálnak. A férjem viszont nem csökkentette a munkaidejét és hibáztatja apukám hogy keveset látogattam az ő szüleit és csak szívességből segít szorgalmasan. Szerintem külön kellene folytatnunk. Albérlet vagy hitel, mindegy nekem.
2019. aug. 22. 14:22
 14/16 A kérdező kommentje:
Mármint külön a férjemmel. Új családként.
2019. aug. 22. 14:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ha új helyre költöztök,akkor elveszíted azt a segítséget amit a szüleid nyújtanak.

A végzettséged,környezeted megengedi,hogy kíméletes munkát végezhessél?Gondolok otthon végezhető számítógépes feladatokra,illetve ha otthonodban tudnál nyelve/ket/t tanítani?

Meg kellene kérdezni az önkormányzatot és az orvosodat, hogy esetedben hol,milyen formában tudnának segítséget nyújtani?

Nem jó amikor félelemmel kell kihordani a babát!

A férjed tudja,vagy elmondtad neki,hogyan vigyázhat rád?!

Elkísér téged az orvoshoz és meghallgatja amit mond?

Anyagilag megengedhetitek magatoknak,hogy külsős embert fogadjatok arra ami gondot jelent?

Valahol kedvelnek téged a férjed szülei,hiszen az apukádat vádolják amiért te nem tudsz olyan ütemben hozzájuk járni,mint ahogyan elvárnák tőled!

Kategórikusan ragaszkodj ahhoz,a férjed egy héten legalább két napon rövidebb munkaidőben dolgozzon és siessen haza!

Ahhoz is,hogy ne te utazgass ebben az állapotban,hanem a férjed szüleit vigyék hozzád,talán ebben apukád is tudna segíteni?! Ez lényegesen oldhatná a feszültségeket ami a szülők között fennáll.

Kívánok sok egészséget neked is is és még jobban a babának!

2019. aug. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves 15! Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a gondolatmenetet.

Szegény Édesapám bizonyosan nem tehet semmiről, ő már mindent adott amit tudott maximálisan erején felül. Mindent csinál helyettem. Azt hiszem megbeszélem a keves párommal egy év alatt megpróbálunk külön költözni, ha ezt nem érzi magáénak. De ha kiestem akkor ne anyuék vállaljanak mindent, amíg itt lakunk, akkor az ő felelőssége is a számla, a kert, az elmosott edény, ne élősködjünk apuékon. Köszönöm szépen a beszélgetést mindenkivel, reméljük hogy a Isten tetszése szerint jókat döntünk. Minden jót nektek! Köszönöm mégegyszer!

2019. aug. 24. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!