Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csökkentheti a fogyás eredmény...

Csökkentheti a fogyás eredményét ha keveset iszom?

Figyelt kérdés
Minden nap mozgok legalább 30percet. (kevés időm van) De napi fél-egy litert iszom csak.(jobb napokon van 1liter)Ez csökkentheti annak az esélyét hogy fogyak? Az edzésem is csak annyiból áll,hogy otthon tornázok. Mik azok a gyakorlatok amik segítenek a fogyásban és az alakulásban és otthon is ellehet végezni?

2016. jan. 27. 20:34
 1/3 Krisz85 ***** válasza:
93%

Ha tartós vesekárosodást szeretnél akkor csak így tovább, nemhogy a fogyást csökkenti, de még káros is az egészségre. A tested 70%-a víz, a sejtjeidnek kell víz, e nélkül nem funkcionálnak jól, igyál többet!


otthoni mozgásnak bármi, de azért egy órára ki kéne tolni, mert a 30 perc arra elég hogy bemelegedj és az idegrendszer átkapcsoljon arra hogy mozogsz

2016. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg, kevésbé érzed az éhséget, ha időről időre töltesz langyos vagy meleg folyadékot a gyomrodba. Szinte bármilyen otthon mozgás megfelelő, ha izzadsz tőle. Ez már azt jelzi, hogy annyi hő keletkezett a tartalékok elégetésével, amit normálisan máshogy nem tud leadni a szervezet, csak a kiválasztott izzadtság elpárologtatásával.
2016. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Izzadni sem kell (én sosem izzadok, max. kánikulában, de nem hiszem, hogy a mozgásom ne használna energiát :)), s félórával sincs gond. Bár akinek nagyon számít, hogy épp most honnan jön az energia, miközben végül deficitben úgyis a zsírhoz kell nyúlni, jó étrendnél az izmok nem bomlanak sokat... Nos, annak is jobb a félóra, mint a semmi.


Mivel nekem az izmaim megtartása és fejlesztése fontos (bár ez utóbbi szálkásításkor minimális, de mivel kezdő vagyok, valami csak lesz), szerintem ez általánosan jó dolog, ehhez a teljes testes edzés passzol, plusz valami aerob (gyaloglok, mert azt szeretem, néha biciklizem, mások futnak. ami túl intenzíven már kardió. ami nem rossz dolog, de más célokhoz illik inkább).


Nem hiszem, hogy a fogyást érinti nagyon a kevés víz, s nem is érdekel, a fő, hogy roppant egészségtelen, ha nem hidratálod magad kellőképpen. Maga a tiszta víz lehet kevés, ha levessel, zöldséggel, gyümölccsel, ezzel-azzal beviszed, amit kell. Vannak nagy víztartalmú ételek, pl. a főtt rizs is tud e téren s van, aki a nedvesebb típusából sokat eszik.

De valamilyen formában kell elegendő víz, ez alap. Nem is értem, hogyan tud embereknek annyira elromlani a szomjúságérzetük, hogy ne igyanak eleget. Én sokszor megszomjazom, ha 3-4 litert nem is iszom s nem is tartom szükségesnek.

2016. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!