Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy a párom részérő...

Normális, hogy a párom részéről nem kapunk anyagi támogatást?

Figyelt kérdés
Együtt élünk nemrég, nem sok mindennel szálltak be a szülei (vagyis csak anyukája), illetve nem hogy anyagi, semmilyen támogatás sincs, lelki stb. Le*arnak igazándiból. De azért fontos, hogy a fia vigyen haza neki ezt-azt....
2019. okt. 20. 15:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor ez a kapcsolat felejtős, ilyen emberrel nem lehet haladni az életben."


Ilyen a tipikus élösködö. :DDD

2019. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
63%
De miért kell ti bevásároljatok neki?Külön család vagytok.
2019. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
33%
#21-es, nem, nem vagyok élősködő, csak a véleményemet írtam le.
2019. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
24%
23 nézöpont kérdése. Akkor csak magad nem jutsz elöbbre, akkor úgy helyezkedsz hogy más juttasson tovább.
2019. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Én nem vásárolok, csak a párom. Egyedül van, csak a fiára számithat bla bla
2019. okt. 20. 16:29
 26/46 anonim ***** válasza:
45%
Olyan undorral és utálattal írsz "anyósodról", hogy ez a kapcsolat már csak emiatt is felejtős. Ő szülte és nevelte fel a párod, valószínűleg viszonylag normálisan, ha a párod így támogatja. Ha az én anyámról ilyen tiszteletlenül beszélne a párom, már nem lenne az.
2019. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Bocsi, kimaradt az, hogy 3x is kidobott :)

most már nem megyek oda, persze arra van fogva a dolog, hogy beteg és megteheti. számtalanszor sértegetett, beszólt, kiakadt, hogy miért vett a barátom egy plüss macit vagy egy ezüst nyakláncot. nah ezért :)

2019. okt. 20. 17:04
 28/46 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem ezzel kezdted. Anyuci kicsi fia.


Akkor éljen az anyjával.

2019. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
37%

Milyen elszomorító, hogy egyáltalán felmerül benned, hogy anyagilag támogatni kellene benneteket egy egyedül élő beteg embernek.

Nem elég, hogy rendes, becsületes embert nevelt fából?

Egy egyedül élő ember vajon hány kiló lisztet vagy cukrot eszik meg havonta, vagy mennyi mosószer kell neki?

Mennyit költ az anyjára havonta?

Egy ezrest? Kettőt? Ötöt?

Ez olyan sok?

Mélységesen szégyellheted magad!

2019. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
12%

Könnyen meglehet , hogy nem tudná segiteni az anyját , ha nem lakna veled , de igy több pénze marad . Ha ilyen helyzetben van , nyitottabb kéne legyen veled ami a kerestetét illeti , meg kéne mondja hogy mennyit keres , es hogy azt hogy osztja szorozza, nem a hátad mögött ki tudja spórol , vagy mit csinál még és te nem tudsz semmit , úgy tudod , hogy sosincs pénze

Nekem úgy tunik , hogy sunyizik

2019. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!