Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy a párom részérő...

Normális, hogy a párom részéről nem kapunk anyagi támogatást?

Figyelt kérdés
Együtt élünk nemrég, nem sok mindennel szálltak be a szülei (vagyis csak anyukája), illetve nem hogy anyagi, semmilyen támogatás sincs, lelki stb. Le*arnak igazándiból. De azért fontos, hogy a fia vigyen haza neki ezt-azt....
2019. okt. 20. 15:00
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell támogasson az “anyós”

Ha egyenlő mértékben adtok pénzt a közös életetekbe, akkor ahhoz sincs közöd, mit csinál a párod a maradék pénzével, viszont, ha az anyuka pénzelése miatt te jelentősen több pénzt adsz a háztartásba, akkor ott gond van

2019. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
68%

Sok családnál ez van.

Nálunk is, miután hozzám költözött a párom még mindig elvárták hogy a fele fizetését haza küldje. Persze nálam meg semmibe nem szállt bele, én tartottam egy évig.

Egy ideig munkanélküli voltam, akkor se segített, kölcsön kellett kérnem hogy be tudjak vásárolni egyáltalán...

Az anyjáék nem láttak ezzel semmi problémát. Ez volt benne a legszebb.

2019. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó te voltál a h..e hogy nem küldted haza a párod anyueknak, ha már a pénzt ő oda hordta.... Akkor talán vette volna a lapot.
2019. okt. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
84%

Tudom, de első kapcsolatom... sok mindent elnéztem emiatt. Szerettem volna, hogy működjön.

Végül megmondtam neki a magamét és szakítottunk. Pár nap múlva összejöttünk újra, átértékelte a dolgokat, utána már nem az anyja volt az #1. Nem küldött haza pénzt, belátta hogy hülye volt, de nagyon erőszakos, önsajnáltató volt az anyja. Egy ideig ki is tagadták.

Már mindenbe fizet.

2019. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
53%

Parodnak nem kellene bevasarolnia az anyukajanak ha honap vegere nem marad penzetek.

Azt nem varhatod el hogy a szulok tamogassanak. valakinek a szulei sokat adnak, masoke semmit.

2019. nov. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
57%

Voltaképp anyukádék támogatják az "anyósodat". Hiszen ha ő

nem húzná le a fiát, kijönnétek a kettőtök pénzéből. Ez így nem vezet sehová.

Szüleid jót akarnak, de le kellene állniuk teljesen. Hogy megláthasd,ha hó végén a semmi van, mit tesz majd a párod.

Ha akkor se tud az anyjának nemet mondani, akkor rossz hírem van...

De inkább most derüljön ki, hogy nincs jövőtök, mint egy-két gyerekkel.

2019. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!