Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelöltem szöges ellentéte...

Anyósjelöltem szöges ellentéte vagyok, párom nagyon szeret engem. Ez is közrejátszhatott abban, hogy lazult az anya-fia kapcs? Nyilván ne az anyjával járon, de lehet emiatt lazult?

Figyelt kérdés

Párom nem anyu kisfia..cirkuszt is csinált volna ha az anyja meg akarta volna mondani mit hogyan.. Az en viszonyom anyósjelölttel (+apósjelölttel is) olyan átlag normális,tiszteljük egymást azt mondták szeretnek,ezt ki is szokták mutatni. Én is igyekszem kicsit figyelmes lenni kedves,de nem avatom őket be a lelkivilágomba.

Külsőleg sem hasonlítunk anyóssal. De itt belső jegyekről van szó: az egész stílusom,viselkedésem,ízlésem,gondolatvilágom pontosan anyós ellentéte (nem mindenben csak szinte). Páromon érzem tényleg szeret engem. De belegondoltam lehet azért alakult így,hogy hidegebb az anyjával mert a párja teljesen más?

Gyerekként se csüngött rajta. Óriási különbségek vannak,párom így szeret ..nem olyat nőt keresett aki olyan mint az anyja.


A nagy különbségek ellenére nincs vita köztem és anyós között. Amiről máshogy látjuk a világot arról nem ketten beszélgetünk, általános dolgokról meg szoktunk néha. Elmarni nem akartam, de tény ha párom nem szakadt volna le róluk,akkor az úgy nem működne..de ilyen nincs is. :)



#anyósjelölt #ellentétes #belőtulajdonságok
2019. okt. 30. 08:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mi? Ki kinek az anyjaval hogyan?

Igen hala isten vannak jo tulajdonsagai neki is nekem is..


De alapvetoen a stilusom,hozzaallasom,eletvitelem,haztartasi dolgaim stb minden mas ahogy csinaljuk.

2019. okt. 30. 19:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen felnött, megvan a sajàt élete.Viszont a te fejedben van némi defekt ha ilyen fantazmagòriàkon lovagolsz....ennyire nincs önbizalmad?Miért kellene egy pasinak olyan nöt vàlasztania aki az anyjàra hasonlít?
2019. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ajj...dehogy kell olyat valasztania! Pont ezt irom mas vagyok igy szeret.
2019. okt. 30. 23:17
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs probléma, csinálsz... Mit gyártasz itt elméleteket? Eskü nem értem amit magyarázol.
2019. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Végigolvastam. Elveszítettem 3 percet az életemből.
2019. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!