Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan akit annyira...

Van itt olyan akit annyira irritál az anyósa hogy ha meglatja öt már rosszul van tőle?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

más rokonnal vagyok így.

Nem bántott...de annyira irritáló, hogy meg tudnám ölni ..megjelenik, a gyomrom görcsbe rándul, a karom remeg teljes hosszában, a mellkasommal együtt

2019. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Biztosan van, meg olyan anyós is, akit a menye irritál annyira, hogy rosszul lesz, ha meglátja. :) Egy kapcsolat két emberen múlik, ha eleve ilyen a hozzáállás, abból semmi jó nem sül ki, és persze csak anyós lehet a hibás.
2019. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a meny sem a semmitől van rosszul
2019. nov. 5. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Engem megpróbált szekálni az anyósom, de világéletemben türelmes és jámbor fajta voltam... Megfordult a dolog, én irritálom azzal az anyósomat, hogy nem tud kihozni a sodromból. Ezt hallom vissza a családból :-)
2019. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem. Felfújódtam, amikor menni kellett hozzá.

Most már őt irritálja, hogy nem megyek jópofizni, miközben hátba támadott nem is egyszer.

2019. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
57%

Az hagyján ha csak látom de ha meg is szólal... :D :D


Szerintem ő is ugyanígy van velem, rettentően irritálom mert a családom nem gazdag és mert a személyiségem nem olyan akit ugráltathat (a férje és a lánya igen, a fia nem, utóbbi talán ezért is van velem). Folyamatosan kötekszik, a szemembe nyal, a hátam mögött pedig ócsárol, én ezért vagyok rosszul tőle. Nem bírom a kétszínű embereket, akkor se ha az a saját rokonom, nemhogy ha a másé.

2019. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen. De főleg, ha megtudom valamit készül venni az unokanak, mert tudom... Semmi nem lesz belőle. 9 hónap alatt 3x látta. Hányok már attól, ha tudom ő hívja a fiát, mert csak okoskodik meg képet kunyerál.
2019. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Engem a főnököm irritál ennyire
2019. nov. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ErniE76 válasza:
16%

Öt anyós mindenkit irritálna... 😃😉


De a viccet félretéve: van egy olyan mondás is, hogy "nézd meg az anyját, vedd el a lányát". Persze ez inkább azt jelenti, hogy idővel a párod is majd olyan lesz/lehet, mint most az anyósod. És ha nem vagy képes elviselni őt (nem öt!), lehet később a párodnak sem fogod akceptálni a dolgait. Anno ugyebár a párodba szerettél bele, az anyós (/após) meg hozzátartozó "utánfutó". Próbálj meg vele nem ellenséges lenni, minimum semleges! Ha magadban változtatsz a hozzáállásoddal, javulni fog a helyzet. Végülis neki köszönheted a párod. Ha igazán szereted, még hálás is lehetnél neki. Amúgy nekem 2 anyósom is van (válás miatt a régi és az új), de mindegyikkel jó a viszonyom. Illetve a régivel már "csak" semleges. Mindenki jobban jár, ha te is minimum semlegesen állsz a témához. Így még a pároddal is javulhat a kapcsolatotok, legyen az bármilyen jó is. Persze nem vagyok a helyedben, biztos nem lehet könnyű neked (sem). Sok sikert, békességet!

2019. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!