Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek az anyosotok tudja...

Nektek az anyosotok tudja fejből a szuletesnapotok/nevnapotok? Pl ha nincs kiirva facebokkra meg sehova. Akkor tudja e magától és hogy fel e köszönt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 18:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nagyon sokan vagyunk, ellenben a naptárában minden szülinap és névnap be van neki írva és mindenkit fel is köszönt, korának fogva nem facebookozik.
2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom tudja, fel is köszönt.
2019. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nincs nehéz dolga: a születésnapom ünnepnap, és a legidősebb unokája a druszám, úgyhogy van, aki emlékeztesse a névnapra is. :D
2019. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, nekem a saját nagyanyám elfelejti néha :) és? Én így is imádom!


Biztos, nagyon bánt, hogy anyósod nem köszöntött fel, de ez legyen életed legnagyobb problémája! 🤣

2019. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%
Tudja, csak nem érdekli.🤷‍♀️
2019. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%
Lehet tudja de se a lányát se engem nem köszönt. 2 éve nem is beszéltünk. Előtte se gyakrabban
2019. nov. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egy ideig tudta a szülinapom, írta a naptárba, de az utóbbi 1-2 évben biztos nem írta át, mert nem köszöntött fel. A névnapom szerintem csak amiatt tudja, hogy a facebookon köszöntik a druszáim és onnan értesül. 65 éves.

Természetesen őt bezzeg körbe kell ugrálni ezeken az eseményeken, ha neki van szüli/névnapja...

2019. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Egy ideig írta, de szerintem idén elfelejtette, mert nem köszöntött fel. Nem sértődtem meg, egyszeri alkalom. Holnap neki lesz a szülinapja, attól még én elmegyek megköszönteni.
2019. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen, tudja, pedig én a saját névnapom nem tudom. Minden évben meglepődök, amikor felköszönt. Anyukámat is fel szokta köszönteni - bár azt valósínű, hogy csak a fb miatt tudja.
2019. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Igen, tudja. Nincs kiírva egyik se.

Névnapomon nem köszönt fel, mert én kértem hogy ne tegye, szülinapon köszönt.

2019. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!