Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek az anyosotok tudja...

Nektek az anyosotok tudja fejből a szuletesnapotok/nevnapotok? Pl ha nincs kiirva facebokkra meg sehova. Akkor tudja e magától és hogy fel e köszönt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem él már sajnos.

Anyukám tudja a párom születésnapját is és névnapját is, pedig nem facebookozik.

2019. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Fejből nem tudja, de szerintem fel van neki írva a naptárába, mert mindig felkoszont. En ugyanígy.
2019. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tudja, de még soha nem köszöntött meg, lett volna 6 esélye.
2019. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tudja a születésnapomat, fel is köszönt minden évben. Általában ad valami apróbb ajándékot is, idén üdvözlőkártyát küldött mert kórházban volt a szülinapomon. De én ezt is kedves gesztusnak találtam, mert volt szegénynek éppen elég baja. Névnapomat nem tudja, mert külföldön élünk és itt nem szokás.
2019. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem tudja és többször elfelejtett felköszöteni (vagy nem is akart), de nem éreztem soha ennek hiányát. Van, hogy a barátaim és a nem közvetlen családtagjaim is elfelejtik, főleg a névnapot. Persze kedves gesztus, de nem ez a fontos.
2019. nov. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekünk ki volt írva a konyhában a krétafalra, mikor közeledett a névnapom (persze minden más fontos esemény is ki szokott lenni írva, nem csak ha rólam szól valami), apósom látta is, és egy árva nyikkot nem szólt. Jobb is, tavaly egy vállalhatatlan minőségű 100 Ft-os táblás csokit "kaptam", akkora elánnal, hogy na ő most milyen jót tett velem. Úgyhogy köszi, inkább nem kell a köszöntés.
2019. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!