Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apos előttem is vetkőzik....

Apos előttem is vetkőzik. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Abba a helyzetbe kerültünk hogy max egy fél évre barátommal az anyóshoz költöztünk mivel ujitsuk fel a mi házunkat. Nem is evvel van a baj hanem az apóssal. Anyosnak van egy nyári konyhája ahol fürdő is nyílik egyben vele és van külön a ház. Észrevettem hogy apos nem szégyenlős. Mármint simán levetkőzik meztelenre is amikor ott vagyok. Nem nézek oda persze még azonnal el is jövök onnan de amint másnap máshol vagyok ott kezd el vetkőzni és megy a másik zuhanyba. Nekem ez nagyon kényelmetlen igazából nem is tudok már ez végett meglenni a házban. Apos annyival letudja hogy ő nem fog szégyenlősködni. Megegyszer hangsúlyozom én nem látok soha semmit mert nem vágyom rá kíváncsi és nem is nézek oda! Mintha az após direkt bosszantasbol csinálná ezt. Beszéltem barátommal és mondtam is neki hogy én úgy látom helyenvalonak higy elmegyünk addig albérletbe. Beszélt az apjával de mégis az ő házuk. Ha azt szokta meg akkor én nem állok az útjába viszont nagyon kényelmetlen a helyzet. Tudtok valamit tanácsolni?
2019. nov. 7. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Mond neki hogy a fiának is pont ilyen van csak nagyobb.

Emiatt hülyeség lenne albérletbe menni mert a felújítás amúgy is viszi a pénzt, fel kell pörgetni a munkálatokat addig pedig tűrni, gondolj bele az albérlet 50-200e/hó + kaukció.

De amúgy szépen írsz:) ujitsuk, evvel meg ez végett. Meg lehet kérdezni melyik megyéből vagy?

2019. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazából Szlovákia vagyok nem Magyarországi :) ne haragudjatok a hibák miatt de igazából szlovák vagyok. Magyarul még tanulok írni helyesen
2019. nov. 8. 00:36
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nm szereti h ott vagytok
2019. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem gúnyból mondtam, leírva furcsa de ha hallja ezt az ember erre mondjuk hogy ízes:)

Ha meg csak most tanulnod akkor gratulálok mert helyesebben írsz mint néhány olyan ember aki amúgy már gyermekkorától tanulja:)

Vannak barátaim a határon túlról, Felvidék, Kárpátaljai és Erdély nagyon élvezem a beszélgetést velük jó ízesen beszélnek mondjuk ők meg azt mondjak mi meg kitört nyelvűek vagyunk:D

2019. nov. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát itt erre mi parasztosabban is beszélünk magyarul.
2019. nov. 8. 00:56
 6/21 anonim válasza:
23%

Nekem egyszer volt egy osztálytársam. Jó haver volt sokat voltunk nála.

Az apja egy alsóban rohangált a lakásban.

Hű papucs férj volt de így nyitott ajtót anyumnak mikor egyszer jött értem.


Ne tudd meg mi volt😂😂🤣

2019. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Te vagy az o hazaban, nem neki kell alkalmazkodni.

Vagy elviseled vagy kulonmentek

2019. nov. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Apósodnak biztos nem tetszik hogy felnőttesdit játszotok az ő kárára. Egyértelmű a jelzés, azt akarja hogy önállósodjatok, nem maradjatok a nyakukon. Bár hülyén csinálja, de megértem. Kinek hiányzik hogy a saját otthonában ne tehesse szabadon amit akar, mert egy idegen napi huszonnégy órában ott van?
2019. nov. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Miért kéne elmenekülni. Vagy attól félsz hogy nem tudsz ellenállni a csábításnak?
2019. nov. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Sajt tapasztalat alapján írom, szerintem sürgetni akarja, hogy visszaköltözzetek a saját házatokba.

De emiatt szerintem ne menjetek albérletbe, csak siettessétek meg a felújítást és kész.

2019. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!