Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az normális, hogy kellemetlenül érzem magam mikor így viselkednek előttem a szüleim?

Mikor csókolóznak előttem, vagy ölelgetik egymást akkor én miért érzem zavarban magam ?

febr. 10. 09:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mert ez nem rad tartozna , megha a gyerekuk vagy akkor sem !

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont febr. 10. 09:52 Privát üzenet

Ez egy csók, nem előtted dugnak...

Az ölelés meg normális, te is megöleled őket

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont febr. 10. 10:08 Privát üzenet
Nem tudom. Nálunk a gyerek nem így élik meg, ha akár egy öleléssel (a férjemhez bújok) vagy épp adunk egy csókot egymásnak. Ez a szeretet egy kifejezése, ami a gyereknek is ad egyfajta megnyugvást és példát, hogy egy szeretetalapú kapcsolat így nézett, nem pedig úgy, hogy ridegségben és távolságtartóan élnek egymás mellett és nem egymással.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont febr. 10. 10:24 Privát üzenet
Ezzel én is így vagyok, szerintem ez normális.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont febr. 10. 10:33 Privát üzenet
Feltehetőleg normális, mert valószínűleg abban az életkorban vagy, amikor az embernek kinyílik a szeme a világra és érzékenyebben reagál a nemiséggel kapcsolatos megnyilvánulásokra és érzelmekre. Serdülő korban döbben rá az ember, hogy a szülei is hús-vér emberek és bennük is dolgozik a nemiség, ami egy gyereket sokszor megdöbbent, mert addig az ő számára a szülei nem-nélküli eszményi lények voltak csupán.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont febr. 10. 11:04 Privát üzenet
Szóval aha szüleid megcsókolják egymást, az zavaró. És ha a kortársaid nyalják egymás manduláját az is zavar?

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont febr. 10. 11:25 Privát üzenet
Inkább örülj neki. Én legalábbis örültem volna neki, ha egyáltalán egymáshoz értek volna.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont febr. 10. 14:25 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Inkább öleljék és csókolják egymást előtted, mint hogy veszekedjenek. Gondolj mindig erre!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont febr. 10. 22:09 Privát üzenet
Madarfogdosas nevű felhasználó válasza:

Amikor gyerek voltam (9 éves koromig) egy szobában éltem a szüleimmel s minden alkalommal előttem dugtak. Szóval szerintem csak ki tudsz bírni egy ölelgetést. PS. Apunak kicsi a kukija

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 9/14Időpont febr. 12. 10:02 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Utolsó, gondolom este mikor azt hitték, hogy alszol vagy annak tudatában csinálták hogy tudták te látod\hallod őket?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont febr. 12. 12:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ha órákig zavarban vagyok, kellemetlenül érzem magam azután hogy nagy társaságnak köszöntem, kezetfogtam de valaki látványosan nem viszonozta egyiket sem?
Normális ha én érzem magam kellemetlenül?
Normális, hogy kellemetlenül érzem magam emiatt?
Normális, hogy kellemetlenül érzem magam ha apámtól pénzt kell kérnem? 17/F
Normális, ha szeretkezés után kellemetlenül érzem a méhem és a petefészkem még órákig? A nőgyógyászom szerint az eredményeim rendben vannak.
Ez normális? Néha kellemetlenül érzem magam.

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!