Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a kapcsolatotok anyósod...

Milyen a kapcsolatotok anyósoddal/apósoddal?

Figyelt kérdés

Nekem:

Apósommal nagyon jó a kapcsolatom. Anyósommal nem annyira, mert folyton belepofázik az életünkbe.



2019. nov. 9. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megosztom velük,vagy a párom meséli nekik de általában én szólok egyből mindenkinek ha valami szuper dolog történt. Megkapom a graulációt és boldog vagyok :D. Amikor semmi nincsen,akkor csak meghallgatjuk egymást kedvesen. Anyós-jelölt mindig adni akar valamit és ha valami nem kell érzelni zsarolásba kezd hogy ne sértsük meg,de attól független is csak azt fogadjuk el ami kell :D Mi járunk át,ők nem.
2019. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyósommal nem tartom a kapcsolatot. Apósom néha meglátogatom minket.
2019. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A férjem szülei elváltak, de nincsenek rossz viszonyban. Nekem mindkettővel jó a viszonyom. A férjem és a családja külföldi, ezért eleinte csak anyóssal tudtam beszélgetni angolul, amíg el nem kezdtem az ő anyanyelvükön tanulni. Akkor apósom picit féltékeny is volt, hogy anyóssal tudok beszélni, vele nem, mert ő csak a saját anyanyelvén beszél, de mára sokat javult a helyzet. Számíthatunk rájuk ha szükségünk van valamire, természetesen mi is megyünk segíteni fordított helyzetben. Apósom sokszor fuvaroz minket autóval (nekünk se jogsi se autó) ami nagy segítség. Férjemnek csak egy öccse van, tehát lány nincs a családban. Azt érzem hogy anyós és após lányukként kezel engem. Örülök hogy ilyen befogadó családba kerültem.
2019. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Aposommal nem nagyon beszelek,de nem mond nekem soha semmi rosszat

Anyosom meg inkabb a hatam mogott mond rossz dolgokat rolam, szemembe meg mindig jonak tunik,valamikor ugy erzem hogy szetakar minket valasztani..

Ha 1hetig nem vagyok ott es nem irok ra hogy hogy tetszik lenni stb akkor en vagyok a rossz,ha kulon kepet teszek ki akkor is en vagyok lenezve..

2019. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!