Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ajándékba kapott dolgot ti is...

Ajándékba kapott dolgot ti is csak akkor vennetek fel ha az ajándékozó, , megengedi ''?

Figyelt kérdés

Anyosrol van szó. Múlt héten kaptam tőle egy csizmát mert elvittem üzletbe és azóta a cipő az ágyam alatt van becsomagolva, érintetlenül. Nagyon tetszik nekem, imádom de még nem volt alkalmam felvenni. Viszont ma mentem volna orvoshoz és anyós szó szerint rám nyeritett hogy azt fel ne vegyem mert nem ilyen alkalomra ajándékozta nekem. Nem elegáns cipőről van szó hanem egy csizmáról aminek magas a sarka és nem is vezettem volna benne hanem csak beszalltam volna az autóba és orvosnál meg ki szálltam volna. Tudok benne járni nem is az a baj hogy ki töröm benne a nyakam. Ti hogyan reagálnátok le ezt. Engem annyira fel húzott hogy letettem neki az asztalra a cipő árát az asztalra. De nem szóltam semmit.

Szokott néha napján ajándékot adni. Nem is arról van szó hogy nem szeretem viszont én sem mondom meg neki hogy a tavaly amit kapott tőlem órát karácsonyra miért nem látom a kezén.

Én reagálom túl vagy ti is ezt csinálnátok? Story-kat is várok hátha van valakinek.



2019. nov. 16. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok (főleg idősebbeknél) van ilyen raktározási mánia. Hogy majd "a különleges alkalmakra" kell tartogatni. Így sok meghalt idős házából kerülnek elő soha fel nem vett ruhák és lejárt szavatosságú különlegesebb pl. fűszer, édesség.
2019. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Első kérdésem az lenne: minek adtad nekem?

Azért is másikat vennék fel és az övét nem is hordanám, ha megszabja nekem. Vagy visszaadom neki mérgemben.

2019. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Sztem nem az ajandekrol van szo nàla.


Hanem arrol hogy magassarkuban orvoshoz menni.

Falun speciel még röhejesen is hatna tenyleg. Atol függ hol eltek.

2019. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!